Acıbademde çocuk doktoru??

BIDIK8 soruyor: 10

Arkadaşlar Anadolu yakasındaki Acıbadem hastanelerinde memnun kaldığınız çocuk doktoru var mı??

Bu soruyu cevapla


27 Cevap


Kayla

Memorial ve sifa da iyidir aklinizda olsun...


Melody

Kadıköy Acıbadem'den Dr. Zerrin Sabuncu bizim doktorumuz. Telefonla ulaşılabilir bir doktordur ve gereksiz fazla ilaç kullandırmaz.


BIDIK8

Sigortamızdan dolayı Acıbadem tercih ediyoruz.

Zerrin Hanım siz sormadan bilgilendirme yapıyormu? Ne kadardır gidiyorsunuz, rahat rahat soru sorabiliyormusunuz? Açıkçası deneme yanılma yapmak istemiyorum , biliyorum pek kolay değil:( ama hem bilgi hem insani açıdan güvenebileceğimiz bir hekim olsun istiyorum.


Melody

Ben sormadan bilgilendirme kısmına birşey diyemeyeceğim çünkü ben sürekli soru soruyorum :) O yüzden de bu konuda birşey demem zor. Ama sorduğum soruların hepsine de cevap alıyorum. Doğumdan beri yani 2,5 yıldır ona gidiyoruz. Haklısınız zor bir konu, insan sürekli aynı kişiye gitmek istiyor haklı olarak. Bizim doğuma giren çocuk doktoruydu kendisi, ondan sonra da değiştirmedik.


tuntibo

Bizim doktorumuz da doğduğundan beri Didem Çevik Gündoğan. Biz genel olarak memnunuz. Tavsiye ederim, sıcak bir bayan, ilgileniyor baya.nadia

Ben Didem Hanım'dan hic memnun kalmadım. Siz sormazsanız hic bir sey söylemiyor.


tuntibo

Olabilir bilmiyorum, biz 3.5 senedir ona gidiyoruz. Gerektiği kadar yardım ettiğini düşünüyorum. Ama bu tip doktor işleri çok göreceli oluyor. Mesela ben de Zerrin Sabuncuyu çok sevmemiştim. Ama bir kere gittim, belki sürekli gitsem ve çocuğu tanısa farklı olurdu. Bir kere gidince doktorlar pek anlaşılmıyor.


BIDIK8

Arkadaşlar yokmudur yani gönül rahatlığıyla değiştirmemek üzere gidebileceğimiz bir doktor.  Hele bi gideyim duruma göre başka doktor bakayım demek istemiyorum tahmin edeceğiniz gibi..zeyzey

, bizim doktorumuz Tülin Turan Hızlı. Çok memnunuz kendisinden ve uzun zamandan beri de kendisine gidiyoruz. Ayrıca çocuk nörolojisi uzmanı.


ozlemzeyno

Ben aynı hastanede 4 doktor değiştirip 5. Olarak Tülin Turan hızlı'da karar kıldım,çok memnunum,tavsiye ederim.Cevaplamak için Üye ol