Acıbademde çocuk doktoru??

BIDIK8 soruyor: 7

Arkadaşlar Anadolu yakasındaki Acıbadem hastanelerinde memnun kaldığınız çocuk doktoru var mı??

Bu soruyu cevapla


27 Cevap


frb

Biz Zerrin Sabuncu'ya gidiyoruz,her zaman ulaşılabilir bir doktordur.Çok güleryüzlüdür ve tüm sorulara cevap verir.Benim için önemli olan telefonla aradığımda bana yanıt veren veya o anda müsait değilse daha sonra geri dönen bir doktor olmasıydı,Zerrin Hanım daima geri dönen ve doğru bilgilendiren bir doktor olmuştur.Daha önce aynı hastanede başka bir doktora gidiyorduk ancak bir nedenden dolayı onunla iletişimi kestik.Zerrin Hanım'a kimsenin tavsiyesini almadan, tamamen tesadüf eseri gittik ve memnun kaldık,kesinlikle tavsiye ediyorum.


littledumblonde

acibadem kadikoy ayla haytan. net cok direkt hatta hizli hizli konusan sert bi kadin, ben de brz oyleyim herhalde elektrigimiz tuttu. daha uc kontrol oldu o yuzden tanisini teshisini ilacini bilemiorum ama her konuda sorunuza cevap verior


otto

Zerrin Sabuncuya oğlumun doğumunda onu muayene eden dr. olduğu için 4 ay devam etmiştik.. Çok pişmanım, oğlumun reflüsünü ve alerjilerini anlayıp özel bir uzmana yönlendirme yapamadığı için oğlum 4 ay kıvrandı ve kilo alımı durma seviyesine geldi. Her şey güleryüz ve ulaşılabilirlik değil. Oğlum ilk defa 6 aylıkken gerçek bir Çocuk Sağlığı Uzmanı tarafından etraflıca muayene oldu ve o zamandan bu yana (yaklaşık 3 yıldır) güvenilir ve işinde çok yetkin bir kişiye götürmeyi tercih ediyorum, aklımda soru işareti kalmıyor.


haziran

Gerçekten çok göreceli bir durum. Bizde acıbadem hastanesinde Tülin hanıma gitmiştik ama ben kendisini pek sevemedim maalesef, sonrasında başka bir doktora gitmeye başladık. Fakat Tülin hanıma giden 2 arkadaşım var bana da onlar tavsiye etmişti onlar pek memnundu.


ikikiz

Merhaba,
İkizlerim var ve ben kesinlikle Kadıköy Acıbadem de Gülşah Güven derim.


burcukececi

bende ayla haytan hanıma gıdıyorum,kendısınden cok memnunum ama ben bıraz beklentılı bı anneyım :=)  sımdılık bı sıkıntı yk:) ayla hanıma gıdenler yorumlarını yazabılırmı


littledumblonde

bebegimde gunduzleri emme, gaz sikintisi vardi ayla hanima telefonda soyledigimde bir suru felaket seneryasu yazdi acikcasi biraz korkuttu beni. bir hafta sonra kontrolde oglum 10gunde 50gr almisti ama bir hafta daha bekleyelim dedi, neyi bekledigimiz konusunda bir fikrim yok gunduzleri halen emmiyor. acikcasi ben daha sicak ve samimi olmasini beklerdim ilk cocugum ve panigim cok.
Cevaplamak için Üye ol