Çayyolu civarında kreş ve etüd merkezi arıyorum

singapura soruyor: 3

Merhabalar,

Haziran'da iki yaşını dolduracak kızım için kreş ve seneye ikinci sınıfta olacak oğlum için etüd merkezi arıyorum. Çayyolu civarında tura çıkmadan önce bu konuda tecrübesi olanlara danışmak istedim.
Aklıma takılan bir iki husus var. Öncelikle ikisini aynı yere vermek, işlevsel görünmekle birlikte iyi bir fikir mi emin olamıyorum. Diğer bir konu da İngilizce etüd programları ikinci sınıf için erken mi?
Birçok kreş ve etüd merkezi İngilizce eğitimi verdiklerini iddia ediyorlar ama eğitimin niteliğini bilemiyorum tabi. Kreşte ne arayacağımı az çok biliyorum ama etüd deneyimi ilk olacağı için biraz acemiyim bu konuda.
Bu konuda bilgisi olanlar paylaşırlarsa çok sevinirim. Bu arada iki çocuğu birlikte vereceğim için ücret de önemli oluyor haliyle. Ücret konusunda da bilgilendirebilirseniz çok makbule geçer.
Şimdiden teşekkürler.


Bu soruyu cevapla


3 Cevap


nurhayaty

Küçük şeyler anaokulu..


zodiac2806

Çayyoluna sevgim anaokulundan biz çok memnunuz.


yapaanaokulu

kendi okulumuzu tavsiye edebilirim, adı ya-pa anaokulu yeni açıldı, amacımız gündüz bakım evinden çok eğitime dayalı bir sitem üzerinedir, binamızda acil durumlar için 24 saat polis,ambulans,itfayiye direk bağlantısı vardır, web sitemizden bizi değerlendirebilirsiniz http://www.ya-pa.com.tr/   30 yıla dayanan eğitim tecrübesinden faydalanmanızı tavsiye ederim, türkiye genelinde 20 aşkın kurumsal şubeye sahibiz


5320606264Cevaplamak için Üye ol