Pompayı nereden almalıyım ve neler almalıyım

duygucannn soruyor: 10

bununla ilgili bir sürü soru var,bazılarını okudum fakat tam olarak cevabımı bulamadım.ben avent manuel pompa alacağım.bulunduğum yerde yoktur büyük bir ihtimal.internetten almak istiyorum,hangi siteden almamı tavsiye edersiniz.ayrıca pompanın yanında hangi aksesuarlar oluyor.aksesuar olarak(vıa kap,yavaş akış biberon emziği vs. ) almam gereken neler var, ne tavsiye dersiniz?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


sayna

ben avent manuel gittigidiyor.com dan diğer sitelere göre daha uygun fiyata almıştım.


duygucannn

peki ne kadara almıştınız?vıa kap falan mevcut muydu,yoksa sadece pompa mı vardı?


sayna

sadece pompayı 89 tl ye almıştım. via kap yoktu. onları ayrıca aldım ama pek kullanmadım. daha çok süt saklama poşetlerini kullandım.


ipekkusgoz

Bugün unnadoda avent kampanyası başlamıştı. Bir bakın isterseniz. Benim pompa avent değil ama belki işinize yarar diye yazmak istedim.

Bir de via kaplardan ben almıştım. Hiç süt için kullanmadım. saklamak ,içirmek vs belki pompa avent olamdığı için. Ama başka yerlerde çok kullandım hala da elim ayağım gibi. Dışarı çıkarken yiyeceklerinden koyup yanıma alıyorum. Çorbayı bile akıtmıyor.Çok rahat o yüzden.


duygucannn

    tşkler hanımlar...az önce baktım da unnadoya.biraz pahalı geldi.biraz daha araştırmaya devam :S ottobottorobotto

cimri.com'dan arattırdım ama çok ilginç fiyat aralığı var.Bakın isterseniz.

http://www.cimri.com/avent-isis-manuel-gogus-pompasi?ad=31444814


pepecura

merhaba,jokerde indirimde..

ben aventin hem elektrikli hemde daha hızlı olmasını istedigim zamanlarda manuelini kullanıyorum 1 yıldır.Sorun yasamadık..


duygucannn

 evet ya o cimrideki fiyat farkı ne öyle :S şok oldum :))) 


pepecura manuel daha hızlı mı oluyor?bilek gücü alın teri var tabi :))elektrikli sistematik çalıştığı için yavaştır herhalde biraz,öyle mi yani :)

 cegeda o ürünü biliyorum acayip övgüler var ama fiyatı bir hayli fazla.ben sadece bakıcıya bıraktığım zamanlarda sağmak için arıyorum.ben gelene kadar idare edecek kadar sağsam yeter.o yüzden o kadar para vermeye gerek duymadım.manuel idare eder diye düşündüm.yanlış mı düşündüm acaba :)duygucannn

cimriye baktım enuygunfiyat garantisi diye bir site var.sadece pompa varmış,başka ilave ürün yok.işte vıa kap,süt saklama kabı adaptörü vs. böyle ürünler eklenince fiyat artıyor.ne yapsam acaba kafam iyice karıştı :S


efme

neden almayı düşünüyorsunuz sıkıntı mı var bulunsun mu diye. ben çok tavsiye etmiyorum
Cevaplamak için Üye ol