Pompayı nereden almalıyım ve neler almalıyım

duygucannn soruyor: 4

bununla ilgili bir sürü soru var,bazılarını okudum fakat tam olarak cevabımı bulamadım.ben avent manuel pompa alacağım.bulunduğum yerde yoktur büyük bir ihtimal.internetten almak istiyorum,hangi siteden almamı tavsiye edersiniz.ayrıca pompanın yanında hangi aksesuarlar oluyor.aksesuar olarak(vıa kap,yavaş akış biberon emziği vs. ) almam gereken neler var, ne tavsiye dersiniz?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


duygucannn

eylülde çalışmaya başlıyorum.ben yokken de anne sütünden faydalansın istiyorum.sütümü sağıp bakıcıya bırakacağım.yaklaşık 8 saat yanında olamadığım zamanlar olacak. o yzden istiyorum.siz neden tavsiye etmiyorsunuz?


duygucannn

neden kullanmadınız ki?bir de hangi aparatlar var,sadece pompa mı var?


oykm_08

duygucann işe  başlayacaksanız ve bebeğinize anne sütü vermeyi düşünüyorsanız kesinlikle elektrikli pompa almanızı tavsiye ederim, hatta çift göğüs sağma özellikli olursa daha iyi olur. benim evde medela aparatları olduğundan sadece motorunu almıştım ama aklım hala ameda süt pompasında (:


fistikcik

Manuel pompayla çok yorulursunuz ve yeterince verim alamayabilirsiniz. Tam gün çalışma için kesinlikle alektrikli bir pompa almanızı öneririm. Ameda Lactaline'den memnunum, annesutupompasi.com'dan aldım.
Cevaplamak için Üye ol