Bebek telsizi olarak tercihiniz nedir?

momoveannesi soruyor: 6

Merhaba,

Bebek telzisi almayı düşünüyorum, 5. aydayız. Evimiz tek katlı. Hangi markayı kullandınız? Telsizinizi iyi ki almışım diye düşündünüzmü? Hangi özellikleri sizler için vazgeçilmezdi?
Kullanıp da memnun olmayan var mı?               

Bu soruyu cevapla


16 Cevap


burcuveduru

biz pil yerindeki ayarı da yaptık. farklı farklı, şarjlı-şarjsız piller de denedik ama yine de olmadı :( şimdi bakalım tamir edilebilirse ettirelim, yoksa başka birşey alcaz...


momoveannesi

Tüm cevaplar ve ilginiz için teşekkürler öncelikle. Ben araştırmaya başladıktan 2 gün sonra canım arkadaşım bebek bekleyen Barbados Weewell marka bir telsizi hediye olarak kargolamış. Elime ulaştı ve gündüz ev hareketli olduğu için sadece akşamları kullanmaya başladık.

Güzel çekiyor. Hatta dün bebeği olan komşumuzun bile konuşmalarını istemeden duyduk. Bebek ağlaması geliyordu. Bende Çınar'ın odasına ağladığını düşünüp gidiyordum. Bu ev halkı ve bana bir kaç kere oldu. Sonra anladık ki aynı kanaldaydık. :) Kanala dikkat ederek kullanacağım, minik yavrumuzun gülücük seslerini duymak üzere.

Buradan biricik Barbados'a kocaman teşekkürler.


ozlemkaan

Bende arçelik kullandım oğlum 2,5 yaşında hala kullanıyorum.Evin koridoru çok uzun bebekken odasında uyuduğunda mutfakta yada salondayken duyamıyordum ama telsizle çok rahat ettim.Şimdide misafir geldiğinde gürültülü iken falan kullanıyorum aklım onda kalmıyor uyandımı ağladımı diye rahatça oturuyorum.Hatta telsizimi alıp komşuya bile çıkabiliyorum.Kesinlikle tavsiye ederim


polen

bebek telsizi konusunda kesinlikle philips derim.4 seneyi geçkin süre kullandım,nefesini bile duyuyorum,hem de oğlumun darbelerine dayanıklı çıktı:)


leylako

weewell kullandık ve çok memnun kullandık -kameralı değil normal olandan


naktu

KEsiNLikle KRaftt...hiç parazit yapmıyor....
Cevaplamak için Üye ol