ANKARA'DA GYMBOREE MERKEZİNE GİDENLERİN FİKİRLERİNE İHTİYACIM VAR.

eylulfunda soruyor: 10

Merhaba arkadaşlar ben bu web sitesine yeni üye oldum ve açıkcası buradan  Gymboree ile karşılaştım daha önce fikrim yoktu.Ankara'da oturuyoruz ve GOP'ta bulunan merkeze gidenler varmı memnun kaldımı diye sizlere sormak istiyorum .Kızım 2007 doğumlu .Herkese sevgiler iyi haftalar dilerim.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


yagmurdora

Ben de duydum. Çocuğumu götürmeyi düşündüm ancak bizimkisi henüz çok küçük 6.5 aylık. Kabul edilebilir mi acaba? Ayrıca ücreti konusunda bir bilgin var mı? 


jildando

Merhaba, biz Gymboree mudavimlerindeniz:) Önce kızım gitti şimdi de oğlum gidiyor. İstanbul dayız ama sistem heryerde aynı diye biliyorum. Normalde tavsiye ederim, ben çok faydasını gördüm, çok da eğleniyorlar ama 2007 doğumlulara göre pek değil bence daha çok 0-3 yaş arası mutlu oluyor orda. 3 yaş üstü için de sınıfları var, deneme dersine gidin ,isterseniz. benim kızım 2,5 yaşındayken sıkılmaya başladı ve bıraktık.
Yagmurdora 6,5 aylık bir bebek için uygun çok. Biz başladığımızda 3 aylıktılar.


CiciAnne

Deneme derslerine ücretsiz katılabilir, çocuğunuza uygun olup olmadığına kendiniz karar verebilirsiniz. Zira ben de çok olumlu eleştirilerle ve çok büyük beklentilerle gittim fakat hayal kırıklığı oldu benim için... Oğlum çok fazla yoruldu ve gerildi...


ipek

bende kızımı deneme dersine götürmek istiyorumgop şubesine.
gymbrooe 13 aylık bir bebeğe ne verebilir, nasıl faydalanabiliriz?


yagmurdora

hduran tesekkur ederim. fiyatı nedir acaba?ipek

biz bugün play&learn   (10-16 ay)  grubuna deneme dersine gittik. ipek ilk defa yaşıtı olan bu kadar çocuğu ve değişik oyuncaklarla dolu mekanı görnce şakına döndü önce, sonra yavaş yavaş katılımaya çaıştı %60 -70 civarında oyunlara katıldığını söyleyebilirim. ilk defa için bence fena değildi performansı. ondan çok ben yoruldum aslında :)


ortam çok güzel, eğiticiler ilgiliydi. fakat bana biraz pahalı geldi. (45 dk'lık ders 60 tl'ye geliyor). haftaya da müzik sınıfına gidicez deneme dersi için. bakalım hangisini daha çok sevecek. ondan sonra devam edip etmeme konusunda karar vericez.


eylulfunda

İpekcim bizde aynı gün oradaydık ayın 3ünde yani bir nurturia annesiyle tanışamamışım demekki ne yapalım sağlık olsun .Biz iki dersede dahil olduk benim kızım  3 yaşında ve bir süreden sonra ilgisi dağıldı yani sıkıldı .her hafta orada çok dağılır çünkü aklı fikri oyun salonunda kaldı ama orayada almıyorlarbelli saatlerde girebilirsiniz dediler orası bize çok uzak oyun alanı içinde okadar mesafeye ve paraya çok değer görmedim işin açıkcası .en azından bizim yaş grubumuz için :))


eylulfunda

Fiyatını sormuşsun Yağmurdora 12 haftalık müzik grubu 750tl resim 950tl.Bence çokk:?yagmurdora

eylulfunda, tesekkur ederim...
e bence de cokmus...  


elme

gymboree oyun grubunun fiyatı 12 haftalık 750 tl demişsiniz ya hanımlar,haftada kaç saat ders var peki,1 saatcik demeyin de...Cevaplamak için Üye ol