ANKARA'DA GYMBOREE MERKEZİNE GİDENLERİN FİKİRLERİNE İHTİYACIM VAR.

eylulfunda soruyor: 3

Merhaba arkadaşlar ben bu web sitesine yeni üye oldum ve açıkcası buradan  Gymboree ile karşılaştım daha önce fikrim yoktu.Ankara'da oturuyoruz ve GOP'ta bulunan merkeze gidenler varmı memnun kaldımı diye sizlere sormak istiyorum .Kızım 2007 doğumlu .Herkese sevgiler iyi haftalar dilerim.

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


eylulfunda

Elmecim , dedim gitti malesef, ders dışında oyun alanı için belli saatler ayarlamışlar mesela 16:00 dan 17:00'ye kadar bu saatleri işin açıkcası hatırlamıyorum ama çok kısa saatlerdi .onun dışında dediğim gibi ders için haftada 1 gündü bir değişiklik olduysa bilemiyorum ama zannetmiyorum .sevgiler


elme

sağol eylülfunda cım..güzel görünüyo ama pahalı geldi..yinede gidip görmek istiyorum ama bakalım..


selcen

biz de bu hafta müzik dersine gittik. Sitelerinde adresi eski cadde ismiyle yadıkları için GPSle bulmam zaman aldı ve biraz geciktik. Geç kaldığımız için de kızım önce şaşırdı. Adapte olana kadar da ders bitiverdi. Ders çok hızlıydı bir o alete bir bu alete geçtik noldu anlayamadım. Çocuklar eğlenmesine eğleniyorlar da ellerindeki müzik aletinden sıkılmaya fırsat kalmadan yenisi geliyor. Arkamızdan atlı koşturuyor gibi geldi. Haftaya resim denemesine gideceğiz. Oyun grubu doluymuş, kış ayları için oyun grubu olabilirdi belki ama fiyat da çok pahalı gerçekten. Havalar güzelken orda değil de kırda bayırda koşmasını tercih ederim.
Cevaplamak için Üye ol