zerrin medeni abban

zeynepb soruyor: 6

şişli osmanoğlu hastanesindeki çocuk doktoru zerrin medeni abban hakkında bilgisi olan var mı kızlar?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


serayo

Ben kızımı götürüyorum kendisine. Çok memnunum.
Detay isterseniz konuşalım.

sevgiler
seray


zeynepb

merhaba seray hanım
zerrin hanımın babası ahmet abban benım cocuk doktorumdu zamanında. harıka bı doktormus... zerrın hanımı tesadufen buldum ve gectıgımız hafta zıyaret ettık kendısını. cok ılgılı ve bılgılı bı doktora benzıyor. prof.mus zaten kendısı. kartını verdı ne zaman ıstersenız arayın dedı. cok memnun kaldık... kızınız ne zamandır kendısının kontrolunde? bızde mumkunse onunla devam etmek ıstıyoruz artık.


serayo

Öykü doğduğundan beri Zerrin Hn. dışında başka bir dr. a gidiyorduk. Kızım kurban bayramı sonra çok hastalandı 3 gün yüksek ateşi oldu kendi dr. umuzun yazdıgı ilaçlar pek fayda etmedi. bir arkadaşım oğlunu osmanoğlu hast. hatice hn. a götürüyordu. Onu tavsiye etti. gittiğimizde hatice hn. izinli oldugundan tesadüfen zerrin hn. ordaydı ona muayene ettirdik. İlgisinden ve yaklaşımından çok memnun kaldık. 2 aydır devam ediyoruz.

Çok güzel bir tesadüf olmuş sizinkisi.. sizi babası, bebeğinizi kızı büyütecek desenize..
Sağlıklı ve mutlu günler dilerim
Sevgiler

Serayzeynepb

kızım 1 hafta sonra 1 yasına gelıcek. ıkamet degısıklıgı dolayısıyla 3 farklı doktor gordu sımdıye kadar. zerrın hanım kalbınde ufurum oldugunu soyledı ve kardıyologa yonlendırdı. kızımın kalbınde 5 mm capında bı delık warmış. dogustan gelıyormus. o 3 doktor bunu nasıl farketmedıler bılmıyorum. streteskopla dınlerken soyledı bunu. extra bısey yapmadı yanı,rutın muayene sırasında. allah ondan razı olsun. dıgerlerını de allaha havale edıyorum artık. bu vesıleyle kendısınden asla şaşmayız artık..


serayo

Kızının durumuna çok üzüldüm arkadaşım. İnşallah büyüdükçe geçecek gibidir.
Zerrin Hn. gerçekten çok iyi teşhis koyuyor. Yaklaşımıda çok insancıl.. Bende çok memnunum.

Allah şifa versin yavruna


zeynepb

amin... çok teşekkür ederim... Allah hepsine iyilik versin...Cevaplamak için Üye ol