ek gıda, kaşık

adilcan soruyor: 9

ek gıdaya başlayacağız hangi kaşığı önerirsiniz

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


Aysegul_Yagmur_Irmak

Ben silikon kaşık almıştım, beaba marka aldım önce, sonra çantama koymayı unutmuşum, bebedor almıştım.


zeynepanne

jokerde plastik kutuda çatallarla beraber satılan bir marka var, adını bilmiyorum ama en çok onu sevdik biz.


iptal_uye

nuby nin ısıya duyarlı (ısıda renk değiştiren) yumuşak kenarlı pakette çift satılan kaşıklarını kullanıyorum. şu anda diş kaşımak için de ideal.


Aysegul_

Ben de ilaç için aynısını almıştım elenche ama daha ek gıdaya geçmedik o açıdan hiç kullanmadım sen memnun musun?iptal_uye

memnunum. hem kaşıklakların yemek alınan bölümü çok büyük olmadığı için acaba fazla mı gelecek diye de düşünmüyorum.

paketin içini bilemediğimden (elimle kontrol şansım olmamıştı) bilinen başka bir markanın silikon kaşıklarını da almıştım ama onlar hem çok büyük hem de silikon olduğu için yedirirken dökülüyor. sapları renkli ama uc kısımları şeffaf - silikon. şimdi bu kaşığı dişlik olarak kullanıyor :))


sevican

Ben de wee well in slikon kaşıklarından çok memnunum. Ucu slikon sapları renkli. İkili pakette fiyatı 5 ytl


cadsiz

merhaba, bence güvenilir markaların silikon kaşıklarından alınabilir. ancak marka kadar önemli olan bir şey de kaşığın büyüklüğü.. Ayaz ilk ek gıdaya başladığında çukur kısmı ufak kaşıklar kullanmıştık, bunları bile tam olarak doldurmadan, ucuyla vermiştim lokmaları, bu şekilde rahat etti. iştahlı bir bebek olmasına rağmen öyle ağzını kocaman açıp büyük lokmalar alamıyordu. şimdi hala bu eski kaşıkları kullanmakla beraber, milupa aptamilin yanında hediye verilen çukuru geniş silikon kaşık favorimiz. bütün diğer alınanlar boşa gitti çünkü ben de o da bu kaşıkla çok rahat ediyoruz :) bence siz de bebeğiniz henüz küçük olduğu için şimdilik küçük uçlu kaşıklar tercih etmelisiniz..


adilcan

söylediklerinizi göz önünde bulunduraral alışveriş yapacağım çoook teşekkürler :)


yaseminun

bende bir kaç gün silikon bebek kaşığı almıştım,ama artık vde kullandığımız tatlı kaşığıyla yediriyorum ,ek gıdalara alışınca daha rahat oldu tatlı kaşığı ,sevgiler


Cevaplamak için Üye ol