AVŞA

erenin_annesi_derya soruyor: 10

yazın tatile avşa'ya giden var mı?

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


skisac

ben çocuk yokken gitmiştim ama bu yaz bir arkadaşım bir haftalığına 8 aylık oğlu ile gitti.


giraffe

bekarken her sene gidiyordum, hatta 2005te 1sezon(3ay) bulunmuşluğum vardır :))
ama evlendikten sonra pek tercih etmedik avşayı nedense :)


erenin_annesi_derya

ben bekarken,balayında ve bebek olmadan her yaz gidiyordum ama şimdi bebeğim var.seneye bebekle rahat olabilirmiyim aceba diye düşünüyorum.bu defa tatil köyüne falanmı gitsek aceba?


erenin_annesi_derya

berrakcım sen benim idolümsün zaten o konuda ;) ben sadece apartlarda rahat edilebilirmi aceba çocukla diye düşündüm.sen çadırda ettiğine göre ben hayli hayli etmem lazım dimi :) ben yine gideyim en iyisi avşaya, bildiğim yer en azından :)
buarada avşa arkadaşada cvp vereyim.ben hamile değilim cnm.bebeğim şuanda 7 aylık ve tatile giderken 19 aylık falan olacak.yani o konuda sorun yok.bende apart yerine otelde kalayım en iyisi bu sefer.


giraffe

avşada  2tane otel var bildiğim, onlarında fiyatlar sezonda tavan yapıyor, güneye gitsen çok çok daha uygun fiyata 5 yıldızlıda krallar gibi tatilin olur bebekle, zaten cazip bi yanıda yok avşanın,gece bi yere çıkalım deseniz,; tanz,kaşmir hatırladıklarım,oralarada bebeyle gidince ne denli zevk alınabilirki:)erenin_annesi_derya

giraffe saol cnm önerin için.ama zaten biz çocuk olmasada eğlence mekanlarına gitmiyoruz.yıllar önce bekarken giderdik ama eşim artık hoşlanmıyor o tarz ortamlardan.avşada akşamları sahile gidip oturuyoruz biz ;) çocukla da aynı şeyi yaparız heralde.ekstradan bebek arabamız olur yanımızda ;)


giraffe

ok o halde , mutlu mesut tatiller


erenin_annesi_derya

tşkler şekerler önerileriniz için.mucxx.. ;)Elif_eliff

Ben de bu yaz Avşa'daydımm :)


avsamerkez

Avşa adasına gidecekseniz güncel bilgileri incelemelisiniz. Avşa adası 2014 yılında ulaşım vs bilgileri için farklı kaynakları araştırın. Bazen bilgiler uyuşmayabilir.Cevaplamak için Üye ol