memnun olduğunuz olmadığınız ürünler varmı tavsiye veya sakın sakın dediğiniz...

mert_mert soruyor: 10

mesela ben ariel leke sökücü aslaaaa tavsiye etmiyorum çamaşırları 3 5 yıkamadan sonra cırt cırt parça parça ediyor ...ve renkliler için olanı çamaşırları çamaşır suyu gibi beyazlatıyor ..

  bingo leke sök sadece gülüyorum ne leke çıkarır nede çamaşır yıkanır ..
  valla aklıma geldikçe yazıcam en azından tecrübe olsun  sizlerinde böle memnun olduğunuz veya asla almayın hüsran verici sonuçlarınız varsa paylaşalım canımız yanmasın...

Bu soruyu cevapla


64 Cevap


melihece

otri bebe burun aspiratörü, pilsan salıncak ikea mama sandalyesi, tikveşli kaymaklı yoğurt, sinbo yumurta pişirici, sinbo türk kahvesi makines johnson ürünleri memnun olduklarım.


zuzummm

prima premium bez. unibaby ıslak mendil.sebamed sabun+sampuan, omo konsantre jel,siemens ev esyalarımın heeepsinden cok memnunum tavsiye ederim.
shagy halı bir tane var sadece ve tüyleri uzun olmadığı halde asla asla asla almayın cok pişmanım temiz tutması cok zor. sürekli sil,süpür silkele kontrol et..
CP yumurta ve Yeşilküre Organik yumurta tavsiye ederim... :)
vee son olarak ova tereyağ kaşar vs. cok güzel.


Zeynep_anne

Temizlik malzemesi;cif krem naturals,fairy bulaşık makinesi kapsülü,hacı şakir sabun tozu,amvay genel temizlik sıvısı (özellikle halı lekelerinde)

Bebek ürünleri;mustela pişik kremi,sebamed nemlendirici losyon,huggies gold bebek bezi tavsiyelerim.
Tavsiye etmediğim ise kraftın bebek arabaları özellikle travel sistem olan.Katlanmıyor,çok ağır.Birde İlhan Paşaoğlu ayakkabı (benetton marka aykkabı aldık 1 ayda parçalandı,indirimden almışsınız birşey yapamayız dediler)


asyagezgini

Prima ıslak mendil berbat.Dokusu naylondan yapılmış gibi...


ipek_35

Desitin mor olanı çok memnunum (mavisi değil)pişikleri hemen geçiriyor-Bim Desto ve Bulut çamaşır yumuşatıcısı-yatsan dan yatak aldım hiç memnun değilim oysa ilk evlendiğimde yatağım yenkur'dan dunlapillo idi muazzam rahattı.mothercare bodyler ehh işte..carters bodylerden daha memnunum hem kalıpları geniş hem renkleri solmuyor hem pişti olmuyorsunuz :) bebek yataklarınıda tavsiye etmiyorum (tahta olanlar) benim bebeğimin kolu bacağı yan aralıklarına sıkışıyor, yan koruma takıncada basamak olarak kullanıp sarkıyor...en iyisi park yatakmış :)asyagezgini

Yumuşatıcıda bingoyu tercih ediyorum kokusu gerçekten kalıcı.


asyagezgini

Ayşeanne ye katılıyorum Tursil matik çamaşırlarda çok kötü kokuyor.


canpare

Arzum'un yoğurt makinesini büyük bir hevesle almıştım ama pilastik kokusundan geri gönderdim.Yerine tefal aldım, çok memnunum.weewell'n bebek telsizinden evet çok memnunum ama buhar makinesinden , hayır .
Gıda olarak da ,yumurtayı köy yumurtası almaya çalışıyorum ama alamazsam Doğalım marka yumurta , bence çok iyi. Mayalamaya başlamadan önce de yoğurdu Sakıpağa alıyordum. O da güzel .mert_mert

çok faydalı olmuş 3es yorumun.bende evdeki tencerelere vedalaşıp esseden takım alayım diyordum.almaktan vazgeçtim madem öyle benim mide daha hassasdır kesin dokunur.en iyisi çelik tencere.emsana baktım takımları uygun fiyatlı idi.ayrıca karaca marka tavsiye etmiyorum tencere kaşık tabakları dahil memnun değilim.kaşıkları tencereleri çelik olmasına rağmen karardı kötü dandik bir tencere gibi.tabakları yumurta kabuğu gibi.ve müşteri hizmetleri asla ilgilenmiyor.hatta bekletiyor ilgilenmiyor malının arkasında değiller.amacı sadece satmak malının arkasında durmayan firmalara asla güvenmem.


ezgiceylin

arzum buhar makinası tam bir bela sürekli bozuldu orası yapıldı burası bozuldu.....resmen hiç kullanamadım doğru düzgün:( bingo yumuşatıcı koku olarak çok kalıcı...birdde sıemens buz dolabı hiç memnun degilim birçokkere tamir edildi 2 yılda..Cevaplamak için Üye ol