İzmir yeşilyurt anaokulları tavsiye

esess soruyor: 3

yeşilyurt tarafında anaokulu tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


ves

illa yeşilyurt ile sınırlı kalma.bir çok okulun servisi var.benim sana tavsiye edeceğim kızımında devam ettiği gözbebeğim anaokulu.tel.2441272.hatay nokta durağında.Ama gidip kendinizin bakmanızı tavsiye derim Zaten müstakil bahçeli bir ev çok güzel Çok iyi insanlarda Biz çok memnunuz Eğitim, aktivite, faaliyet, ek dersler ve zaman zaman etkinlikler de düzenliyorlar .Ücretide çok iyi  450t. bu konuda bayağı araştırma yaptım.


banuu35

ben hatayda araştırıp fiyat kalite olarak kıyas yapmıştım.semtlerde kiralar pahalı olunca okul fiyatıda bi okadar pahalı oluyo.caddeüstü okullarda aynı nedenden pahallı.bende geçen sene oğlumu gozbebeğim anaokuluna verdim.450 tl idi .3 öğün yemeği,ingilizce dersi branş dersleri dahildi.sadece kırtasiye ödemiştim ve servisi vardı..


kuzii

Oğlum 3 yaşında olmasına rağmen konuşmada güçlük çekiyordu,bizede kaynaştırma için gözbebeğim anaokulunu  tavsiye ettiler.kayıt yaptırdık şimdilik çok memnunuz.450tl yarım gün. Tamgün yaşa göre değişiyor dediler ama fiyatlar makul .GünCevaplamak için Üye ol