çankaya bölgesi kolejleri

hodjakalkmaz soruyor: 3

Arkadaşlar merhaba.cankaya bölgesinde kolej arayisindayiz.balgat,çukurambar,yüzüncü yıl,ayrancı,oran,Çankaya civarı @,çocuklarınızın devam ettiği memnun kaldığınız ya da kalmadığınız okulları paylaşırsanız memnun olurum.Erken kayıt indirimi ve bursluluk sınavlarını kaçırmak istemiyorum.Eledigimiz okullar Ari,evrensel,maya,yüce,oya Akin,AyseAbla,odtu.Ozellikle merak ettiklerim ise final sinav kolejleri ve Jale Tezer ile Tema koleji.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


SelmaOnurEmre

Büyük Kolejde oğlum çok memnunuz. Eski, köklü okul. Ortaokul kısmı da iyi. Şöyle söyleyeyim, ilkokul kısmının eski müdürü alt komşum. Oğlu ortaokulda. Kendisi şuan çayyolunda bir okulun müdürü. Kesinlikle çok iyi ortaokul kısmı diyor. Kendi okuluna almadı yani.

Oya Akın'ı neden elediniz onu merak ettim. Arkadaşlarımın kızları var çok memnunlarhodjakalkmaz

Çok teşekkür ediyorum cevabınız için.Buyuk kolejin bursluluk sınavını kAcirdik galiba ama yine de 2.donem gidip görüşeceğiz. Oğlunuz ortaokulda sanırım.ingilizce egitimini yeterli buluyor musunuz acaba?

O.A okulunda arkadaşlarımın çocukları vardı.memnun degillerdi,biri  geçen sene 3.sınıfta aldı.biri de ortaokulda.onlardan gün be gün dinlediğim için kesinlikle düşünmüyorum.tema ile de görüştük,akademik olarak kaygılarımızı gidermedi.bilim kolejini tavsiye edenler oldu.hala karar verebilmiş değiliz.


SelmaOnurEmre

Yo hayır kaçırmadınız. 29 Şubatta. Oğlum 4. Sınıfta. Ingilizce eğitimi konusunda bizde şöyle bir durum var. Biz 4 yıl yurtdışında yaşadık. Oğlum o nedenle ana dili gibi ingilizce konuşuyor zaten. O nedenle çok ölçemiyoruz. Ama diğer veliler memnunlar. Geçen yine sordum bir veli dedi ki şuan ABDye gitseler rahatlıkla kendilerini idare edebilecek düzeyde konuşabiliyorlar

Oya Akin yeni binasına geçtikten sonra çok düzeltti dediler. Benim de arkadasimin kızı var. Biz bursluluguna  başvurduk Cevaplamak için Üye ol