çankaya bölgesi kolejleri

hodjakalkmaz soruyor: 10

Arkadaşlar merhaba.cankaya bölgesinde kolej arayisindayiz.balgat,çukurambar,yüzüncü yıl,ayrancı,oran,Çankaya civarı @,çocuklarınızın devam ettiği memnun kaldığınız ya da kalmadığınız okulları paylaşırsanız memnun olurum.Erken kayıt indirimi ve bursluluk sınavlarını kaçırmak istemiyorum.Eledigimiz okullar Ari,evrensel,maya,yüce,oya Akin,AyseAbla,odtu.Ozellikle merak ettiklerim ise final sinav kolejleri ve Jale Tezer ile Tema koleji.

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


SelmaOnurEmre

Büyük Kolejde oğlum çok memnunuz. Eski, köklü okul. Ortaokul kısmı da iyi. Şöyle söyleyeyim, ilkokul kısmının eski müdürü alt komşum. Oğlu ortaokulda. Kendisi şuan çayyolunda bir okulun müdürü. Kesinlikle çok iyi ortaokul kısmı diyor. Kendi okuluna almadı yani.

Oya Akın'ı neden elediniz onu merak ettim. Arkadaşlarımın kızları var çok memnunlarhodjakalkmaz

Çok teşekkür ediyorum cevabınız için.Buyuk kolejin bursluluk sınavını kAcirdik galiba ama yine de 2.donem gidip görüşeceğiz. Oğlunuz ortaokulda sanırım.ingilizce egitimini yeterli buluyor musunuz acaba?

O.A okulunda arkadaşlarımın çocukları vardı.memnun degillerdi,biri  geçen sene 3.sınıfta aldı.biri de ortaokulda.onlardan gün be gün dinlediğim için kesinlikle düşünmüyorum.tema ile de görüştük,akademik olarak kaygılarımızı gidermedi.bilim kolejini tavsiye edenler oldu.hala karar verebilmiş değiliz.


SelmaOnurEmre

Yo hayır kaçırmadınız. 29 Şubatta. Oğlum 4. Sınıfta. Ingilizce eğitimi konusunda bizde şöyle bir durum var. Biz 4 yıl yurtdışında yaşadık. Oğlum o nedenle ana dili gibi ingilizce konuşuyor zaten. O nedenle çok ölçemiyoruz. Ama diğer veliler memnunlar. Geçen yine sordum bir veli dedi ki şuan ABDye gitseler rahatlıkla kendilerini idare edebilecek düzeyde konuşabiliyorlar

Oya Akin yeni binasına geçtikten sonra çok düzeltti dediler. Benim de arkadasimin kızı var. Biz bursluluguna  başvurduk 


_Isil_

Bursluluk sınavı dediğiniz için ortaokul için soruyorsunuz diye düşünüyorum. Kızım Bahçeşehir’de 4. Sınıfta ilkokul kısmından memnunum ortaokul için de gönderen arkadaşlarımdan şikayet duymadım memnunlar. Kıyafet ve kitap ücretleri fazla tek şikayetim o. Ortaokulda akademik bir okul ama ilkokul kısmında o derece akademik bir baskı olduğunu düşünmüyorum, İngilizcesi de bence yeterli ve iyi bir seviyede. Maya’yı neden elemiştiniz?


_Isil_

Bir arkadaşımın kızı geçen sene evrensel’i burslu kazandı çok memnun, İlkokulu devlet okulunda okumustu, evrensel için devlet okulu ciddiyetinde disiplinli bir özel okul demişti. kuzu14

Merhaba 

arı kolejini neden elediniz acaba? Biz bu yıl oraya 1. Sınıfa kayıt ettirme aşamasındayız


cipidi

Finali de eleyin, Sinpaş Altınoran da 

zaman kaybı


cipidi

isil

Merhabalar

Bahçeşehir Balgat ta mı kızınız?

Ben de oğlumu bu eylülde anaokuluna başlatmayı düşünüyorum da.

bize anaokulu için 34.00 dediler.

kıyafet ve kitap  ne kadar acaba?blogger

merhaba; Altınorandaki Final okullarının fiyatları ile ilgili bilginiz var mı?


cipidi

Listeden çıkartın derim

Önceden kapanan mektebim okullarının kampüsü orası 

Hala daha mektebimin logosu var bahçelerinde 

Ağustos 2019 da taşınmışlar 

Fiziki olarak yetersiz eksiklikleri var 

Eğitim ücretleri 19 mu 20 mi öyle birşeydi galiba

Franchise olduğu için de düşündürüyor 

Ben beğenmedim

Ama gidin görün tabi

Beklentiler değişir Cevaplamak için Üye ol