çankaya bölgesi kolejleri

hodjakalkmaz soruyor: 2

Arkadaşlar merhaba.cankaya bölgesinde kolej arayisindayiz.balgat,çukurambar,yüzüncü yıl,ayrancı,oran,Çankaya civarı @,çocuklarınızın devam ettiği memnun kaldığınız ya da kalmadığınız okulları paylaşırsanız memnun olurum.Erken kayıt indirimi ve bursluluk sınavlarını kaçırmak istemiyorum.Eledigimiz okullar Ari,evrensel,maya,yüce,oya Akin,AyseAbla,odtu.Ozellikle merak ettiklerim ise final sinav kolejleri ve Jale Tezer ile Tema koleji.

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


_Isil_

Çayyolu’nda. Balgat’a gönderen arkadaşlarım da var. Anaokulunda kitap ve kıyafetleri okul veriyor başka ücret ödemiyorsunuz ilkokul kitap/kıyafet ücretleri fazla 1. Sınıf için kitap 2500₺ civarı idi sanırım geçen sene kıyafet de yedek sayısına göre yaklaşık 2 bin eder ayrıca iPad almak gerekiyor 


masal77

Merhaba bizim çocuklarımız  Evrensel'de okuyor .Disiplinli bir okul orası doğru ama çok eksiği var üstelik bunları sürekli dile getirmemize rağmen dikkate alınmıyor maalesef.Ana derslerin dışında ki derslere hiç önem verilmiyor.Öğretmenler sık ama gerçekten çok sık değişiyor.Bütün özel okullarda farklı sorunlar olduğundan okul değiştirme fikrine biraz uzak durmuştuk ancak artık bizde bu  sebeplerden  okul değiştirmeye kesin olarak karar verdik.
Cevaplamak için Üye ol