Bebek arabamı ne yapayım??

elf_gns soruyor: 9

baby 2 go  proton almıştım.Hafif  yer  kaplamıyor ama  tentesi  tam  kapanmıyor  yanlar açık kalıyor  ve rüzgar  giriyor.

Ne yapayım  satayım mı  ikinci  bir tane daha  mı alayım?;İİki tane bebek  arabası da olmaz  evde çözüm  öneriniz var mı?

Bu soruyu cevapla


9 Cevap


minigim_sare

Şeffaf rüzgarlıklar satılıyor. Onlaran alıp arabanın üstünü örtebilirsin rüzgarlı ve yağmurlu havalarda.


elf_gns

ama  mesela  güzel  havalardada  rüzgar oluyor  ozaman komik olmazmı

arzuca  2.ciyimi alayım


minigim_sare

O zaman ince bir örtü, ince bir tülbentle falan idare edeceksin o günlerde.


fleez

ben de bu markayı kullanıyorum, ben yağmurluk aldım, hiç komik olmaz merak etmeyin, bebeğiniz küçük daha, ben o aylarda takıyordum yağmurluğu çıkıyordum güneş olsa bile oturduğum yer çok rüzgarlı çünkünisa_nur_ecrin

bence satmak yerine maddi imkanınız iyi ise çevrenizde bir ihtiyacı olana verebilirsiniz.


mert_mert

bendede baby to var .sanırım bu markanın modeli bu şekilde rüzgarlığı güneşliği tam kapanmıyor ben güneşli ve rüzgarlı havalarda örtüsünü koyuyordum güneşliğin üstüne.komik durmuyor.bence şimdilik idare edin sonuçta biraz daha büyüyünce baston model alırsınız .fakat benim oğum 20 aylıktan beri istemiyor artık arabaya binmek biz artık kullanmıyoruz arabasını uzunca bir süredir.evde duruyor ikinciye az daha kullanıp paston almayı düşünüyorum.birde pastonlarda deneme yaptık oğlumu içine koyunca ayakları yere sürtüyordu ve ezik büzük oturuyormuş gibi geldi.belkide bu arabalarında belli bir yaşı var:))


minigim_sare

Ben de baby2go buggy baston pusetini aldım diğer arabamız çok ağır olduğu için. Ama dediğiniz gibi tentesi tam kapanmıyor onunda. Eğer 2. Araba düşünürseniz başka marka bakın.


nadia

memnun kalmadiysaniz satin ve yeni bi tane alin bence. hem bebeginiz de 8 aylik olmus, secenekleriniz cogalmistir.


elf_gns

arkadaslar tesekkur ederim dediğiniz  gibi yaza  kadar yağmurlukla  idare edeyim.

 nisa-nur-ecrin  dediğin  aslında  doğru  ama  su an  ücretsiz izindeyim:)  Sanırım  yaz  bası  uygun  bir sey daha  alacağım.Bunu da  arabanın arkasına  koyarım gezmeyi  seviyorum  :))) ya akılsızlık bende  keske  çocouk  doğduktan  sonra  alsaydım:)


Cevaplamak için Üye ol