2,5 yas boy kilo

kuzeynep soruyor: 7

Oğlum 2,5 yasında 3 aydır kilo almıyor kilosu 15 boyu da 95cm tabii ki biliyorum her cocuğun gelisimi farklı ama sizlerin cocuklarınızı boyu kilosu nedir?? Anne kuruntusu iste :)))

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ozlemdevrim

Süpermiş yani :))smmm06

çocuğunuz boyu ve kilosu çok çok ii obezmi olmasını istiyosunuz 2 yaşından sonra kilo alımı azalır 2 yaşından sonra senede 2 kilo alıyosa yeterlidir sizin çocuğunuz nerdeyse 3.5 yaş kilosunda


Asozen

Benim kızım 33 aylık 15 kg-98 cm. Neredeyse 6 aydır aynı kiloda. Boyu uzuyor ama kilosu sabit. 2 yaşından sonra hareketler iyice arttığı için, kiloyu sabit tutabilmek bile bence çok iyi başarı :) Kuruntu yapmayın :)


ozgelif

Çocuktan çocuğa değişir bence kilosu gayet iyi. Bizimki anne-baba kalıtsal köken nedeni ile iri ve uzun boylu bir çocuk. ( 105- 20 ) Ama bizimki normal değil :) Sizinki gayet güzel bi sıkıntı yok bence maşallah.


kuzeynep

Benm de aslında yok ama bir komsum ayy bu kısa kaldı zayıf falan deyince ister istemez insan kuruntu yapıyor:))


ayberke

Benim oğlumda 52 aylık 15 kg.Milletin lafına bakarsanız işiniz var sizin,(benim çevremde 6 aylık çocukların bile konuştugudan bahseden insanlar var.)Çocugunuz fiizksel olarak gayet iyi sık hastalanmıyorsa tasa etmeyin.


pakize_efe

o komsunuz benim oglumu gorse zaafiyet geciriyo zannederdi galiba :-) masallahı var bence, kulak asmayın..Cevaplamak için Üye ol