Bakırköy'de kreş önerisi

ozlemdevrim soruyor: 8

Merhaba sevgili anneler, 

Barış 19 aylık oldu..2 yaşında yavaş yavaş kreşe başlatayım istiyorum..Daha 5 ayımız var ama şimdiden ufak ufak araştırmaya başlayayım, gidip görüşeyim- belki oyun grupları varsa 1 saatliğine oyun grubuna da katılmasını sağlayabilirim-istiyorum..Var mı önerebileceğiniz, bu işi bilen, göz boyamaca yapmayan ya da az yapan, fiyatları uçuk olmayan bir kreş BAKIRKÖY de? 

Bu soruyu cevapla


8 Cevap


pinarsultan

Cevapları bende sabırsızlıkla bekliyorum.


dinlebeni

İyi bir kreş bilmiyorum ama kötü bir kreş biliyorum Ecemiş Masal Evi


ozlemdevrim

Bakırköy de yaşayan kimse yok sanırım, başka bir gruba da aynı mesajı attım, henüz yanıt yok:((sc

BAKIRKÖY yok elimizde de  üsküdar var oyun  gubuna kayıt yaptırdım kızım için  yuvalardan çok daha ucuz hem de çok memnunum herkese öneririm  muzipo bağlarbaşında 3 yaşından sonra da hareket eğitimi yapıyorlar

 SASA

merhaba,

bakırköyde artı bilim anaokulu tavsiye edebilirim.212 561 21 53

18 ayından itibaren oyun grubuna çocuk alınıyor.


lina

bakırköy belediyesinin yeni açtığı kreş var  cumartesi pazarının sonunda başkanın bizzat ilgilendiği fiyatın uygun olduğu bir yer.. araştırın isterseniz..benim yiğenlerde oraya gidecekler..


dilammm

bakırköy zuhuratbaba yakınında kinderland adında bir kreş var daha çok aktivite merkezi diyorlar kendilerine. siteleri bayağı detaylı bilgiler vermiş, ben mail yoluyla da görüştüm olumlu gibi geldi, henüz bizim için erken ama yeğenim için araştırmıştım epeyce. Sanırım burası olacak.


ogretim

Yenimahallede Ecemiş masal Evi Anaokulu var. Yukarıda bahsedilenle aynı mı bilmem ama benim yeğenim gidiyor 2. yılımız. Çok memnunuz. Öğretmenimizden de yönetimden de çok memnunuz. Hatta çok defadır ki ablamdan duyduğum "iyi ki bulduk burayı" diye. Çocuklarla ilişkileri, velileri her konuda bilgilendirmeleri, eğitim tarzları ve çocuklara yaklaşımları yönünden bence çok başarılılar. Tel:660 43 24


Cevaplamak için Üye ol