park yatak, oyun parkı

ozgu_naz soruyor: 2

çok direndim oyun parkı almamak için ama artık nefes alamıyorum.yere bırakıyorum çok güzel oynuyor ama yalnız bıramadığım için hiç bişi yapamıyorum.yemeğini yapmak bile git gel kontrol et 2 saat sürüyor. salon küçük ve zaten kızıma tahsis ettim. ne yapacağımı bilemiyorum. var mı başka çözüm önerisi olan?

Bu soruyu cevapla


12 Cevap


silky

Biz oyun parkı ile cok rahat ettik. Oturmaya basladıgı 7.aydan itibaren ara ara koyduk hep oyun parkına. Oyun parkı hareketlerini gelistirmesi acisindan da cok faydali oldu. Oturdugu yerden kalkıp dogrulmasi, ilk ayaga kalkmasi, siralamasi vs hep oyun parkında yaptı. Dustugu zaman caninin yanmadigini gorunce hareketlerini daha ozgur birakti. Cogu zaman icine kendisi girmek istiyordu, bir seferde yaklasık yarım saat oyun parkında duruyor, kendi kendine oynuyordu, sıkıldıgı zamn hemen aliyoruz ki bıkmasın.  Buyudukce icinde durma suresi epey azaldı. Su an 13 aylık, ancak 10 dakika ya duruyor ya durmuyor, ama son 4-5 aydır bize epey faydası oldu diyebilirim.  Hatta yazın sadece 15 gun kalacak olmamıza ragmen annemlerin evine de alustuk.
E bebekte her butceye uygun oyun parkları var. 99 Tl den baslıyor, 300-400 TL ye kadar cıkıyor. Annemlerin evine 109 Tl olandan aldık, cok isimize yaradı.


ozgu_naz

aldım sonunda parkı. mc den aldım bugün. bakalım sonuç ne olacak görücez. cvplarınıza çok tşk ederim
Cevaplamak için Üye ol