çocuk oyun alanı olan mekanlar

cansu_ayan soruyor: 8

Ankara'da ,deneyimlenmiş ve memnun kalınmış , çocuk oyun alanı olan mekanlar konusunda paylaşımlarınızı bekliyorum.

Bu soruyu cevapla


18 Cevap


cigdemyalcin

Aynen ben de. Biz pazar akşam üzeri orada buluştuk. Nedense ben de hiç haz etmedim. Yani arkadaşlarla buluşulacaksa tamam da bir akşam da Kukla Kebap'ta yemek yiyelim demem mesela. Selin'de sadece bir kuklayı ve müziğini beğendi, maalesef hangisiydi hatırlamıyorum. Bir de 5-6 yaşlarında bağıra çağıra oynayan bir oğlan bir kız kardeş vardı. Acayip gerdiler oyunlarıyla kızımı. Bizimki de pek narin pek hassastı, belki de uykusuzluktandı. O yüzden ne tavsiye edebilirim ne de edemem gibi bir durum var:)) Biz de Ümitköy'de oturuyoruz ama Uludağ'a hiç gitmedik. İlk fırsatta bir deneyelim bakalım. İyi bir kebapçı bulmak zor:)) Hoş hiç bir şeyin iyisini bulamıyoruz. Vasatlık arşa vurdu:((


senayc

Turan güneş bulvarındaki Urfalı Hacı Mehmet in inanılmaz geniş bir oyun alanı varmış,ben de web den gördüm,yemekler de eminim güzeldir.
Kukla kebab da bize de yakın ama köfteleri çok sertti en son. Benim oğlan beğenmemişti ama genel de çocuklar oyalanıyor Kukla kebab da.
AVM lerden biz 365 i seviyoruz. AVM ler içinde ki en güzel tren orada.


cigdemyalcin

Ay, nasıl unuttum Turan Güneş'teki Çıtır Simit'i? Çok güzel bir bahçesi var. Ortalıkta rahatça dolanan tavuskuşları, paçalı tavukları, ördekleri vd. hayvanlarıyla ve tabii küçük te olsa oyun parkıyla çocuklar için çok eğlenceli bir yer.


senayc

çiğdem yalçın,
çıtır simit de bu yaz gideceğiz işallah bizde,duymuştum ben de orayı.
hafta sonu kahvaltı da oluyruş.
şöğütözü taraflarında açık hava çocuk mekanlı bir yerler duymuştum ama şimdi hatırlayamıyorum malesefe
hatırlayan bilen varsa yazıverse keşkecigdemyalcin

Senayc,
Bahsettiğin yerin geçen sene kapandığını duymuştum ama bana söyleyen arkadaşım da başkasından duymuş. Çok emin değilim yani. Çıtır Simit pazar sabahları kalabalık oluyor.


kedimelvis

Turan GUNES Blv. de Citir Simiti oneririm. Pazar gunleri brunchlari cok guzel ve kucuk bir hayvanat bahcesi niteliginde. Tavuskuslari tavsanlar hindiler aranizda dolasiyor. Fiyati da uygun 25 tl kisi basi


aysunsinandbk

aslında gerçekten kısa zamanlı kalıtelı ve ekonomık çok az yer var. cepadakı joker çocuk oyun klubu benım en begendıklerım arasındaydı fakat konsept değişince bozuldu.  ınanın bazen sırf oğlumun arkadaş ortamında zevklı vakıt geçirmesı için boyle bır yer açacam:)


doya doya eğlensınler bızde izleyelım:)


3D

Artık İKEA dan 2 sandalye, 1 masa, 5-6 peluş oyuncak alan tüm restoranlar çocuk oyun alanı olduğunu iddia ediyor maalesef. Ankara'da bu konuda ciddi sıkıntı var. En iyisi piknik sepeti hazırlayıp parka mı gitsek diye düşünüyorum bazen:)Cevaplamak için Üye ol