bebek için güzel albüm nerden bulabilirim?

Tunam10 soruyor: 6

bebek için güzel albüm nerden bulabilirim? Birkaç yere baktım ama kalitesizlerdi. bir de biz genelde 13*18 tab ettiriyoruz. hep 10*15 boyut var. çeşitin çok olduğu bir yerde bulabilirim sanırım. tavsiyesi olan var mı?

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


Aysegul_

Ben internetten e-bebekten baby memory prints albüm aldım, mavi ve pembe rengi var. Kapağında bir foto koyma yeri (10x15), bir de hamura el ya da ayak izi çıkartıp onu koyma kısmı var. içindeki sayfalar biraz ince gibi. Kendileri kağıt yapıştırıcı koymuşlar minik minik, köşelerinden onlarla tutturuyosun. 30 yapraklı, yaprak boyutları 28x28 cm. Bir sayfaya iki tane 10x15 sığacak şekilde, 2 tane 13x18 sığar mı bilmiyorum biraz sıkışabilir. Bizim burada hiç o tür mağaza olmadığı için internette satılan bir tek bunu bulmuştum. o yüzden başka modellerle kıyaslayamıyorum.


Aysegul_Yagmur_Irmak

Yalçınlar foto stüdyolarında da zaman zaman güzel albümler oluyor. Boyut olarak çeşit de oluyor.


Tunam10

Aslında evet fotoğrafçılarda da olabilir. Düğün albümünü yalçınlardan bulabilmiştim. Biraz pahalı ama değişik seçenekler olabilir.  Özellikle eşim 13*18 istediği için bu boyutta albüm bulmak zor oluyor. Az ama büyük resim yaptırma taraftarı.
draysegül dediğin albüme  e-bebekten baktım. dediğin gibi sığıp sığmıyacağına bakmak lazım. teşekkür ederim.


esraozlem

Şaşkınbakkal Nezih Kitabevi'nde güzel albümler vardı. Boyut seçenekleri de bulunuyor.


Tunam10

Ankara bana birazcık uzak:)Ama Şaşkınbakkaldaki Nezih Kitapevi yakın, oraya bakabilirim. fotoğrafçıların özel albüm yapabildiklerini bilmiyordum. Bunu da sormak lazım. Resimleri bir heves yaptırıp sonra  hiç bakmıyoruz ama geçen cd vd dvdlerim açmayınca yaptırdığıma çok sevindim. Hemen gidip bir hard disk aldık ama ondan da ilerki zamanda sorun çıkabilirmiş. En iyisi çok beğendiklerinden seçip yaptırmak. Arkadaşlarımın tavsiyesi ile anı kalsın diye hamilelik resimlerimden de yaptırdım bir kaç tane.


aycaogus

Tunam merhaba,
Bir fotoğrafçı olarak ben Tinay Dinçkan ile çalışıyorum www.tinaydinckan.net
el yapımı çok özel albümler yapıyıor bir bakmanı tavsiye ederim:)Cevaplamak için Üye ol