bebek arabasi ucak yolculugu

hadi_tugba_arda soruyor: 10

merhaba benim sorum varda eylul ayinda oglumla ankaraya gidecez oglum 5 aylik 3 tekerli arabalarini ucaga aliyorlar mi onu bilmek istedimde?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


ozlemzeyno

Biz 5.5 aylık bebeğimle devemlı uçağa biniyoruz,uçağın kapısında hostes sizden arabayı alıyor,indiğinizde tekrar uçağın kapısına getiriyorlar,bir sorun yaşamıyorsunuz yalnız size önerim basınçtan bebeğinizin kulaklarının etkilenmemesi için iniş ve kalkışlarda emzirmeniz.


hadi_tugba_arda

oglumda emeyi kesti hazir mama iciyor


hadi_tugba_arda

emzik ise yarar herhalde?


ZeynepYenice

emzikte işe yarıyor..


Di

emzik ya da biberondan su icirmek te ise yarayabilir.hadi_tugba_arda

cok tsk ederim:)


hadi_tugba_arda

hmm bilgileriniz icin cok sagolun.


river

merhaba ben de eylül ayında bebeğimle uçak yolculuğu yapıcam ilk defa..çok huzsuz bi bebek korkuyorum açıkçası uçakta durmaz diye..emzirme konusunda inerken ve kalkışta emzirin demişsiniz uçakta nasıl emzirdiniz bebğinizi yani gögsünüzü nasıl açtınız?emzirme odası gbi bişey mi var yoksa?maramara

emzirme önlüğü kullanabılırsın  vildan85 . e-bebekten almıstım gercekten cok kullanıslı. becerın varsa kendın de dıkebılırsın aslında. kare bır kumas, sadece baglarının oldugu yere sert ınce bır cısım koymuslar bebegı gormen ıcın. bildigin buyuk onluk.


river

anladım..çok tşkr ederim. kendi becerim yok bu konuda maalesef .en iyisi ben de bitane alayım.emerek sakinleşir hem kızım.Cevaplamak için Üye ol