bebek arabasi ucak yolculugu

hadi_tugba_arda soruyor: 4

merhaba benim sorum varda eylul ayinda oglumla ankaraya gidecez oglum 5 aylik 3 tekerli arabalarini ucaga aliyorlar mi onu bilmek istedimde?

Bu soruyu cevapla


14 Cevap


derinuray

biz de 5 aylık uçak yolculuğu yaptık daha önceki sorularda yazmıştım arabamız üç tekerlekli bir sorun olmadı binerken aldılar inerken de hazırdı anadolu jet bebek arabasını naylon poşete koyuyor bu arada... uçağa binerken de öncelik bebekli ailelerin oluyor siz binip yerinize ilk oturmuş oluyorsunuz diğer hava yollarında sistem nasıl bilmiyorum ama...

uçak yolculuğunu ne siz sorun ne ben anlatim ufak çaplı kabustu emmedi ağladı kemere sinir oldu vs.vs.vs....
eylülde bizimde uçak yolculuğumuz var 8 aylık olacak daha akıllı bir yolculuk olacağını umuyorum:)


hadi_tugba_arda

gece yolucu yapacam ozaman rahat oluyormus oglumda cok sesiz biri bakalim yolculukta nasil gececek:)


skisac

thy verdiğiniz yerde alıyorsunuz puseti, hatta kılıfa koyuyarlar ücretsiz verdikleri poşet sizin oluyor evdede onun içerisinde muhafaza edebilirsiniz, pegasus bandın oraya atıyor bebek arabalarını kılıf içinde para istiyor. ben oğluma pumadan ilk adım ayakkabısı almıştım pusetin içinde pegasusta teki kayboldu, thy kılıf içerisine koyduğundan böyle sorunlar olmuyor. pegasus 10 tl karşılığı bunu size verebiliyor.
pegasus bantta alacaksınız dediğinde bir afallamış bir şey soramadan saf gibi bantta beklemiştik, meğer bandın orda boş bir yere atıyorlarmış sen ordan alıyormuşsunuz bir nerede ise bütün valizler çıkana kadar bekledik, sonradan pusetini almış birine sorup yerini öğrenmiştik. anadolujet ve thy hemen kapıda bizi puset ile karşılamıştı.
Kalitenin farkı :)


ozlemzeyno

Bende hiç emzirme önlüğü kullanmıyorum,pamuklu ince bir örtüm var,yanımda bayan varsa yada koltuk boşsa yan dönüyorum,ben genellikle gündüz yolculuğunu tercih ediyorum,yanıma sevdiği birkaç oyuncağınıda alıyorum,bir kere gece yolculuğu yaptım,uyuyakaldı,uyandığında ışıklar sönmüştü çok korktu,çok ağladı,herkes ters ters baktı ama ben aldırış etmiyorum.
Cevaplamak için Üye ol