Ankara'da sünnet

handankahraman soruyor: 7

Merhaba,

Oğlum şu anda 3 aylık, doktoru ile konuştuğumuzda en erken 6 aylıkken sünnet yapılmasını tavsiye etti. Biz de "ne kadar erken o kadar iyi" diye düşünüyoruz.

Acaba önerebileceğiniz doktor var mı?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


yabangulu

kesinlikle ne kadar erken okadr daha ıyı.ben de 3 aylıkken sunnet ettırdım 3 gun zor gecıyor,tek avantajı çok kucukken dönemıyor elıyle pipisıne dokunamıyor felan ıyılesme suresı acısından hemn yaptrman cok daha rahat,bence hıc düşünme bıle benım arkadaşlarımda hepsı 6 aydan once yaptrdı.rahat edersın hemn yaptr,şımdıden gecmış olsun.

 


handankahraman

Yabangülü tavsiye edebileceğin bir doktor var mı acaba

 


yabangulu

Yardım etmeyi çok isterdim ama ben diyarbakırdayım burada bir sünnetçıye yaptırdık hastanede yaptırmadım,buradaki herkes lojmanda yani, aynı sünnetçıye yaptırıyordu bende hastaneye gotrmedım ve burada yaptrdım.diyarbakrıda olsaydın tavsiyem olurdu.ama hiç geç kalmadan küçükken yaptr bence.


barbunya

merhaba;

oğlumu 2,5 aylıkken sünnet ettirdik,iyikide yapmışız,çabuk iyileşti ve hiç ağrısı sızısı olmadı.kadir mutlu'da sünnet ettirdik.doktor değil,sünnetçi kendisi fakat işinin ehli ve güvenilir biri..internetten sitesini de ziyaret edebilirisniz,,


SGULEN

Prof Dr Cahit Tanyel yurt dışındada bu konuda birifingler vermiş konunun uzmanı ve benim oğlum 2 yaşında testis ameliyatı oldu mükemmel bir oparasyondu iyileşme döneminide çok rahat atlattık 2 yaşındn önce sünnetin sakıncalarını bize saatlerce üşenmeden anlatmıştı.


ozzzy

benim bildiğim 2 yaşına kadar sünnet ettirin ,hatta  ilk aylarda en iyisi şeklideydi. ben de şimdi oğlumu sünet ettirmek istiyorum ama bu söylemlerden çekiniyordum. sgulen ne sakıncaları varmış iki yaşndan önce sünnet ettirmenin?


handankahraman

http://www.kolaysunnet.com/bilgilendirme-formu.aspx 
BİZ BU HAFTA SÜNNET OLACAĞIZ.İLGİNİZ İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM.Cevaplamak için Üye ol