Doktor..

nsdursun soruyor: 10

Ankarada yaşayan arkadaslar... TOBB Hastanesinde onerebileceginiz cocuk doktoru varmidir?? Bilgisi olanlar paylaşırsa cok sevinirim..

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


smmm06

levent şükrü akgüngörü tavsiye etmişti bi arkadaşım bide biz geçen gün acil gittik aygün hanım vardı oda çok ii di


pinsem

Ben bebeğimi TOBB'da Sami Akbuğa'ya götürüyorum ve cok memnunum. Bebeğimle iletişimi süper, araştıran bilgili bir doktor ve bu bilgisini de çok güzel ifade ediyor. Cok rahat soru sorabiliyorsunuz, sizi güler yüzle dinliyor, sorularınızdan hiç bıkmıyor ya da bıktığını hiç hissettirmiyor :) Çok ayrıntılı cevaplar veriyor hatta sizin düşünmediğiniz ama ileriki zamanda karşılaşabileceğiniz veya başkalarından duyup endişelenebileceğiniz şeyleri de söylüyor, açıklıyor. Ayrıca TOBB'un şu anda nöbetçi doktoru konumunda yani akşam 18:00-23:00 arası çalışıyor o nedenle hiç sıra beklemeden çok rahat muayeneye de girilebiliyor. Benim doğumumu Ankara Üniversitesi'nde Prof. Dr. Cem Somer Atabekoğlu yapmıştı ve Sami Bey'i de özellikle o tavsiye etmişti, ben de ilk oyle götürdüm. Benim bebeğim de nerdeyse 4 aylık ve 2 aydır ona götürüyorum kesinlikle tavsiye ederim. 


dennis

Biz Sahika Hanim'a gidiyoruz ve cok memnunuz. Cok ilgili, guleryuzlu. Cep telefonuna mutlaka cevap verir, veremezse uygun oldugunda mutlaka geri arar. Cocugunuz hastayken merak eder, kendisi arar; nedir durumu, nasil oldu diye. İlac vermeden once gereken her tahlili yapar, kafadan ilac yazmaz.


nsdursun

Cok teşekkür ederim hanımlar.. Hepsini degerlendiricem :)


dalina

bizde doğduğundan beri Yelda Mumcu' ya gidiyoruz ve çok memnunuz. Aklınıza takılan tüm soruları cevaplayan aceleye getirmeyen, ulaşılabilir, güleryüzlü bir doktor.  Zaten tobb hastanesindeki çoçuk doktorları hakkında hiç olumsuz bir yorum görmedim.



olguveimgeninannesi

tobb etü hastanesinde ücreti sgk karşılıyor mu?


smmm06

tobb etünün sgk anlaşması yok


seckinfindikli

Dr Şahika Hanım ve Sami Akuğa çok iyi ve ilgili doktorlar ve hem size, hem de çocuğunuza hitap edebiliyor.. Gerçekten güvenebileceğiniz doktorlar gereksiz tetkik istemiyorlar... Sami Bey in de Çankaya Doruk Hastanesine geçtiğini duydum. Kimi tafsiye ettiysem memnun kaldı.. Doruk Hastanesinin sgk anlaşmalı olduğunu biliyorum henüz gitmedim...  giden olursa yorumunu bekliyorum..



scorpion2410

ben aradım 38 tl muayene 12 tl katkı payı emekli sandığına sami beyde orda çalışmaya devam ediyormuş


mimarcan

Şahika Hanım'ı ben de tavsiye ederim. Çok ilgili ve hemen antibiyotiğe sarılan doktorlardan değil.



Cevaplamak için Üye ol