Park yatak kullananlar...

happypipek soruyor: 7

Kızım 5,5 aylık. Emekledi emeklicek sanırım. Park yatağın kenarlarına ulaşıyo artık ve kenarlarını yiyo. Hatta alt değiştirme tablasının kenarlarını da ağzına alıyo..Bugün agzını çarptı hatta. Artık en üst kademede kullanmamak gerek sanırım. Siz ne zaman indirdiniz aşağı. Bir de park yatağı hafif sallayınca uyuyo en asağı indirince sallanıyo mu???

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


1sehzade1sultan

bizde 6 ay civarı indirdik artık tamamen kenarlardan kalkıp oturabiliyordu,eğer yatağın altında sallanma mekanizması(tekerlerin önünde olur) mevcutsa sallanabilir yoksa sallanamaz.


masalmasal

Merhaba bizim park yatak mothercare'ın aynı zaman da oyun bahçesi kıvamın bayağı geniş ve yükseklik,sallama gibi ayarları olmayan düz bir modeliydi. Onedenle gayet aldığım günden beri buda 8-9.aya denk geliyor orda yatmaya başladı. rahat rahat döne döne uyuyordu. hem ayağa kalkasada içinden çıkma gibi bir olanağı olmadığı için içim rahattı.. Taaki uyku düzeni bozulup 15.aydan beri yanımızda yatmaya başlayıncaya kadar :) kullandık..  Sizinde aşağı indirmenizde bir sakınca olucağını sanmıyorum, herşeyden önce içiniz rahat edicek..


elifnazar

bende 6 ay gibi çıkardım.en alt kademede em uyuttum hem oynadı.


nec5139

ben henüz indirmedim 9 ay bitmek üzere. kraftın park yatağı bizim kızda tutup oturuyor ama genelde tehlike arzetmiyor o yüzden henüz gerek duymadım bebeğe göre değişiyor galiba:))


neretva

Tamamen bebeğinizin gelişimine bağlı. Benim oğlum 6 aylıkken oturdu ama kendi kendine oturur pozisyona gelemiyordu. Doktoruna sordum oturarak ilerliyorsa, tutunarak kalkma hamleleri yapıyorsa indirin dedi. Çok yakın takip ettim o dönem. O tutunma hamlelerine 9. ayda başladı ben de o zaman indirdim. Yadırgar sanmıştım ama hiç yadırgamadı. Kızların motor gelişimi daha hızlı kenarlara tutunup kendini çekiyorsa beklemeyin indirin. Ama aşağı kat yukarısı gibi sallanmaz.


happypipek

Tesekkur ederim guzel anneler:)) Ben yavastan ındıreyım oraya alışma surecı olacak bırde. Bızım kız çok hareketlı nolur nolmaz.. Daha 40 gunluk yoktu surune surune cekyattan düşmüştü:)))


GOGO05

ben 9-10 aylıkken indirdim ayağa kalkmaya başladığındaCevaplamak için Üye ol