Oto koltuğu önerisi

annesiveteyzosu soruyor: 5

merhabalar,

kızım 8 aylık ve 7.5 kilo. iyi güvenilir bir oto koltuğu almak istiyoruz. çok fazla alternatif var ama kullandığınız ve kesinlikle tavsiye ederim dediğiniz marka ve modelleri benimle paylaşabilir misiniz ?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


burkatek

Cybex sirona, çok memnunum, koltuğun dönmesi çok işimi kolaylaştırıyor, 18 kiloya kadarkullanılıyor yani 3 yaşına kadar.


metelikatu

Biz bu konuda çok araştırma yaptık eğer çocuğunuz oturduğu zaman sıkıntı yaratmıyorsa (bizimkisi oturmak istemeyen bir çocuk olduğundan) önünde bar olan ve kaza testine tabi tutulmuş bir oto koltuğu (testlerde en başarılı olan Cybex mesela) almanızı tavsiye ederim.Biz kraft luna 2fix aldık neden mi?

1-yüksek bir koltuk,çocuk oturduğu zaman camdan dışarıyı izliyor.
2-Kaza testine sokulmamış ama yan darbe emicileri iç konfor ve üretim malzemeleri cybex' in malzemelerinden çok farklı değil
3-Yatar pozisyonu fena değil
4-5 noktalı kemer
anlayacağınız biz memnunuz ilk zamanlar oturmamak için ağlıyordu ama kararlı davrandık araba durunca ineceğini söyledik tabi bide büyünce konuyu daha iyi kavradı bir sıkıntı yaşamıyoruz


mineminem

Cybex Pallas M-Fıx  aldım memnunum 9-36 kg testlerde de başarılı yalnızca ön barı takıp çıkarmak zor oluyor sonuçta güvenlik ön planda olduğu için her zorluğa katlanırım :)


annesiveteyzosu

Cevaplariniz icin cok tesekkurler


Operaistanbul

Annesiveteyzesu merhaba,

Alman Cybex çocuk ve bebek oto koltukları, bağımsız değerlendirmelerde ve çarpışma testlerinde güvenlik, konfor, fonksiyonellik kritelerinde en yüksek puanları almayı başarmışlardır.

Bunların arasında dünyaca ünlü Adac, Stiftung Warrentest vb sayabiliriz.


Cybex ürünlerinin Türkiye distribütörü olarak herhangi bir sorunuz için:

info@operaistanbul.com
tel 0212 321 8131

Daha fazla bilgi için

www.cybex-online.com
www.operaistanbul.com

sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ürün videoları için

https://www.youtube.com/channel/UC4lt70QG0GtHLEH9oB6M3SQ

Saygılarımızla,

Opera Istanbul

https://www.facebook.com/operaistanbul/
https://www.instagram.com/operaistanbul/
Cevaplamak için Üye ol