Bebeği kendi kendine uyuya annelerin yardımına ihtiyacım var.

nurturia soruyor: 3

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


selencem

Benimki de yardımlı da olsa yatağında uyuyor. Veee başka hiçbir yerde uyumuyor. Arabada uyuması da 15-20 dakikayı buluyor. Bu soruya verilecek cevapları ben de heyecanla bekliyorum.


burcaksahin

Bizim beyimiz bir hafta yatağında uyuyor, diğer hafta odasındaki kanepede yanyana uyuyoruz, bir diğer hafta ise baston pusette. En kolay uykuya daldığı yer puseti!

Dışarıda kullandığımız bebek arabasını her gün tekerleklerini sil içeri al, sonra tekrar dışarı gezmeye, sonra yine tekerlekleri sil... döngüsünün tak ettiği bir hafta, sanırım 7. ay civarıydı, indirimden maclaren baston puset aldım. Evde onunla dolaşmaya başladık (ekstra arabayı sallamıyorduk)  bi baktık hopp 5 dk'da uyumuş. Çünkü yatağındayken sadece tavanı görüyordu ama bakınmak istiyordu bizim bey. Arabayla gezerken bakına bakına dalıyordu.Tabi bu bizim çok hoşumuza gitti uzun bir süer gündüz uykularına böyle daldı. Uyur uyumaz yatağına koyuyorduk.
Zamanla bir baktık arabaya alışmış, sonra yatağına alıştırmaya uğraştık, sonra kanepeye.... Şimdi uykuya dalması zor göründüğü zamanlarda evde bebek arabsına koyup geziyoruz.

NE yalan söyliyim gezmeye giderken ev ayakkabısı götürür gibi ev bebek arabası da götürdüğüm oluyor :)


selencem

benimki pusette uyumaya kalkınca yatak alışkanlığından dönmeye falan çalışıyor, saçma pozisyonlar oluyor ve sonuç: ciyak :)Cevaplamak için Üye ol