Bakıcıya çocuğumu nasıl bırakacağım?

berilka soruyor: 2

Merhaba.. Çalışan anneler lütfen yardım edin.  10 gün sonra işe başlayacağım, çok da cici bir bakıcı buldum ama oğlumu bırakıp gitme fikri daha şimdiden tüylerimi ürpertiyor. Nasıl alışacağım, siz ne yaptınız????

Bu soruyu cevapla


2 Cevap


angelique

en zoru ilk bırakma. once 1 saat, sonraki gun 2 saat birakip bi yere gidin, bi kahve icin, hem ise baslamadan havaniz degisir. merak etmeyin tahmininizden daha cabuk alisiyorsunuz, zaten donunce bebek mutlu mu veya bakici gelince seviniyor mu tavirlarindan anliyorsunuz ve bir sure sonra iciniz rahatliyor, merak etmeyin..


GOGO05

maalesef ben 3,5 aydır bırakıyorum ama hala alışamadım size tavsiyem kesinlikle kamera taktırın ben çok faydasını gördüm 2 hafta kamera vardı ancak söylemedim gizli izledim çocuk aşağıda kendisi uzanıyordu ama sevecen yaklaşıyordu bağırma vurma yoktu o sıralar tatile çıkacaktık dedimki tatil dönüşü kamera taktıracam senin için bi sakıncası yoktur heralde nasıl olsa kendine güveniyorsun dedim oda benim için sorun yok dedi ve şuan hareketlerine dikkat ediyor iyide bakıyor ama kesinlikle kameraCevaplamak için Üye ol