Kış nasıl geçecek

nisa_nur_ecrin soruyor: 4

ben bu kışı nasıl geçiririm diye kara kara düşünüyorum 7 yaşındaki kızım okuldan bütün mikropları evdeki 6 aylık kızıma taşıyor 6 aylık kızım okul başladığından beri hasta havalarda iyice soğdu doğal gazıda açdıramadım ufonun bebege çok zararı dokunurmu?

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


kedidirkedi

iyi tarafından bakın, kızınızın bagısıklıgı erken kuvvetlenecek. Bebek ufonun önünde durmasın ve arada bir havalandırırsanız iyi olur. Nemli bir bez asarsanız odada bir yere, içerinin nem dengesini de saglamıs olursunuz.


nisa_nur_ecrin

çok teşekkür ederim evet bağışıklığı erken güçlencek ama hasta olunca kıyamıyorum işde insanın aklı gidiyor hiç aklıma gelmezdi odaya nemli bir bez asmak çok teşekkürler.


dincelay

UFO havayı kurutur diye biliyorum.bu da hastalığını daga kötü yapabilir.benim de büyük okula gidiyor ama okuldan geldiğinde el yüz yıkamadan ve üstünü değiştirmeden kardeşine yanaşmıyor.


nisa_nur_ecrin

bende ufonun havayı kurutduğunu biliyorum ben bile tıkanıyorum okadar havalandırdığım halde bebek napsın bizdede aynı şekilde okuldan gelince hemen kıyafetler  degişip el yüz yıkama işlemini tamamlıyoruz ama şu havalarda bile çok sık hastanelere gitdik sürekli hava verildi bebegime kış iyice bastırınca allah yardım eder inşallah.Cevaplamak için Üye ol