kahve ve kola

snyrk89 soruyor: 6

emzirme döneminde kola ve türk kahvesi maden suyu meyveli soda gibi içeceklerin tüketimi hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi..gaz yapan yiyecekler neler..şimdiden teşekkürler..

 

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


snyrk89

bir kaç yerdede annenin yediğinin gazla ilgisi olmadıgını okudum yani gazın sütle bebeğe geçmeyecegi söyleniyo bilemedim..kola hadi neysede türk kahvesini içebilseydik keşke sütlü türk kahvesi:))


sevfurkereym

ben denedim ne zaman kola içsem oğlum kıvrandı durdu asla içmem artık.onuda ameliyattan sonra dr önermişti ödem atmak için günde 1 bardak.kahveyi denemedim çokta severim ama cesaret edemiyorum..bende anlayamadım aslında kimi sütüne geçer dio kimi geçmez dio muallakta kaldı bu soruda..


snyrk89

aynen yani kimi anneden gaz bebeğe geçmez diyo kimiside anne yediğine içtiğine dikkat etsin gaz olur diyo ne yapacak bu anneler..:))


honeygirl

hamilelikte ilk zamanlar mide bulantılarımda gazoz, kola içtim az az. İlerleyen zamanda içmemeye özen gösterdim bazen canım istedikçe sütlü kahve içtim, içine az atıyordum kahvesini maksat canımın isteği geçsin. Şimdi emzirirken ilk zamanlar içmemeye dikkat eden ben dün koca bir bardak kola içtim bugünse sütlü kahve, öfff şu nefis var yaa....
Kızıma sütle geçip geçmediğini bilmiyorum önce zaten ne zaman kola içsem ben ertesi gün kötü oluyorum, bugüne kadar bu ikisinin etkisini ben kızımda görmedim. Haaa neyin etkisini gördüm dondurmanın, sütümü demekki üşütüyor sonrasında kızım gaz sancısı çekiyordu...


kuzum

ben kahve içiyorum, hiç etkilenmiyor.


skisac

ben herşeyi yiyorum içiyorum. sütle geçtiğinede inanmıyorum.Cevaplamak için Üye ol