ankara da sünnet..

nurturia soruyor: 7

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


saie

merhaba. ben doğumdan hemen sonra yaptırdım. 8  ay için nasıl bir prosedur var bilmiyorum (anestezi vs) ama biz baskent ünv. ürolog Dr. Cem Bey'e yaptırdık. onu da araştırabilirsiniz.


karanfilim

Prof.Dr.Can Başaklar gazi üniv.de.


barbunya

oğlum 3 aylıkken kadir mutlu da yaptırdık sünnetini,doktor değil kendisi sünnetçi fakat işinin ehli,internetten araştırmanızı tavsiye ederim.


busra_cem

bende oğlumu sünnet ettirmek zorundayım tıkanıklık varda ankarada iyi bir doktor arıyorum ama ayrıntılara ihtiyacım var :) ücretler konusunda da bilgi alsak harika olur prof.dr A.Can Başaklar ın direk hastaneye gidip muayene mi oluyoruz yoksa özeline mi gitmek lazım ben bu konunun üstüne fazla düşüyorum ama eşim sokaktan geçen sünnetçiye bile yaptırabilir o yüzden hem iyi bir doktor hemde masrafı az olsun istiyorum çünkü çok uçuk fiyatlar isteyenler var 3.00 3,500 e kadar çıkıyo


karanfilim

Can başaklar bildiğim kadarıyla özel hastanede sünnet yapıyor.Güven olabilir .Fiyatının uçuk olacağını tahmin ediyorum.İsterseniz öğrenir özelden yazarım size


busra_cem

gerçekten çok iyi olur eğer öğrenebilirseniz çok sevinirim..


sunnetdernegi

Sayın Halkımıza Duyurudur;

Sn. Kadir Mutlu Yıllarca Sünnet Konusunda Siz Değerli Halkımıza Hizmet Etmiş Bir Meslektaşımızdır.

Ancak Kendisi Sağlık Memurudur Ve  Sağlık Memurlarının Sünnet Yapması 2014 Sayılı Torba Yasa İle Yasaklanmıştır. (Sağlık Bakanlığı Ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat Ve görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun,KanunNo;6514)                                                                                         

Kendisine Sünnete Verdiği Emeklerden Dolayı Teşekkür Ederiz, Bundan Sonraki Çalışma Hayatında Sünnet Dışında Da Başarılarının Devam Edeceğine İnanıyoruz.

Sağlık Bakanlığımızın  Sünnet İşlemini Sadece Doktorların Yapması Gerektiği Yönünde Vermiş Olduğu Bu Kararın İsabetli  Olduğunu Onaylıyor Ve Hükümetimizin Bu Doğru Kararını  Destekliyoruz.

Kanuni Olarak 2015 Yılı İtibariyle Sünnet İşlemini  Sadece Doktorların Yapmaya Yetkili Olduğunu Siz Değerli Halkımıza  Bir Kez Daha Hatırlatmak İsteriz.

Saygılarımla

Op.Dr.Vedat Ali Canoğlu

Üroloji Uzmanı

Profesyonel Sünnet Yapanlar Derneği Başkanı

05552887638

(Bilgi İçin ; Ankara İl Sağlık Müdürlüğü-Tıp Meslekleri Bölümü +90 312 592 44 00)

 Cevaplamak için Üye ol