Anne sütü bağış

Mavipatik soruyor: 5

Merhaba arkadaşlar aranıza katıldım 5ay 20 günlük oğlum var sadece emiyor. Oğlum emerken diğer göğsümden gelen sütü göğüs kalkanı ile biriktirdim bpa'sız süt saklama posetleri ile buzlukta biriktirdim. Oğlumun aylık kilo alımı sadece emmek ile yeterli geliyor buzluktaki sütlere ek olarak pek ihtiyaç duymadım fazla kullanamadım. Zaten hiç biberon da kullanamiyor sadece ucuyla oynuyor alıştırma Bardağı ile de icemedi enjektorle verdim 3 - 5 kez. Onun haricinde buzlukta sütlerim duruyor ek gida döneminde muhallebi yoğurt yapmaktan baska veremeyecegim gibi görünüyor cok memeci bizimki. Anne sütü yetersiz gelen mamaya başvuran anneler varsa eğer duyurmak isterim ankara içinde almak isteyen benimle iletisime geçip  evimden alabilir. Tercihen erkek bebek olursa iyi olur herkese bol sutler dilerim.

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


nesejoyMavipatik

Merhabalar süt kardeşi olacakları için kız bebek emerse ilerde takibi zor olabilir ama erkek bebek olursa direkt olarak sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum :)


Kmsal

merhabalar hala sütleriniz duruyor mu acaba?


Mavipatik

Merhaba duruyor evet


aysemelis

Merhaba, ayni sekilde de benim de buzlukta sakladigim fazla sutum var. Oglumu emzirmemin yani sira pompa ile sagiyorum ama kullanmaya gerek kalmiyor. Ihtiyaci olana vermek isterim. Istabul Anadolu yakasindayim.Cevaplamak için Üye ol