Helen doron ingilizce kurslarını araştıran ya da bebeğini gönderen varmı?

burcumiray soruyor: 10

Kızım 11 aylık oldu, 0-2 yaş grubunun dil eğitimi için en güzel zaman olduğunu duymuştum. Helen Doron' un kurslarını gördüm, derslere birlikte giriyormuşuz oyunlar ve müziklerle dil eğitimi veriyorlarmış, ayrıca evde dinlettirmek ve izletmek için ingilizce cd ler veriyorlarmış. Bana mantıklı gibi geldi ve kızımı kaydettirmek istiyorum. Sizlerinde düşüncelerini öğrenmek istedim. Sizce faydası olurmu ?

Bu soruyu cevapla


28 Cevap


anneyeliz

burcumiray hanım, kızım 1 yaşını doldurdu. ben de kızımla Florya'daki şubelerine gittim. Ücretsiz demo dersler veriyorlardı, onlara katıldık kızımla. Çok ama çok eğlenceliydi diyebilrim. J  derslere bu yaş grubunda anneyle çocuk birlikte giriyormuş, bu yüzden kızımla derslere beraber katılınca ben de arada birşeyler öğrenmiş olacağım :) okulda gösterdikleri şeyleri evde  tekrar yapıyormuşsunuz, demo derste oyunlarla müziklerle falan çok eğlenceli şeyler yaptık, evde de kızımla bunları tekrar yapmam gerekiyormuş ama gerçekten çok eğlenceli. Başlayacak olan ilk gruba kayıt olduk biz. Ben kesinlikle tavsiye ederim ama siz gene de bir demo derse katılıp kendiniz de deneyimleyin derim, benim çok hoşuma gitti açıkçası ama tabi beklentiler farklı olabilir. En hoşuma giden şey: sınıflar 4-5 kişi oluyormuş. Bence harika bi kurs, demo derse katıldıktan sonra anlarsınız neden bu kadar beğendiğimi


burcumiray

Teşekkürler anneyeliz :-) bende demo derse bu hafta sonu gideceğim. 22 Eylül de Bostancı da dersler başlıyormuş. Normal bir oyun grubuna yazılmaktansa bana burası daha mantıklı geldi. Memnun kaldığınıza çok sevindim. Bende demo dan sonra düşüncelerimi sizinle paylaşırım.


sms

merhaba,
Helen Doron eğitimlerini araştırırken yazdıklarınızı gördüm, aranızda devam eden oldu mu, paylaşırsanız sevinirim.

Benim kızım da 13 aylık, her çocuk farklıdır ama çocuklarınızın tepkileri nasıl oldu, hoşlarına gitti mi, sizlerin deneyimlerinizi merak ettim.
Teşekkürler şimdiden..


burcumiray

Ben 2 ders demo dersine katıldım, kızım ne yazıkki çok ilgili değildi. Sınıfta bulunan objelerle ilgilenmeyi tercih etti. Bu nedenle kayıt işini önümüzdeki yıla bıraktım. 2 yaşında derslere daha bilinçli eşlik edebileceğini düşünüyorum.


sms

Tesekkurler burcumiray.olivia

.


ipekkusgoz

Fiyatları nasıl bu okulların.Florya şubelerine Mail attım ama dönmediler.


burcumiray

Ben kayıt yaptırsaydım 2.700 TL demişlerdiipekkusgoz

aylık mı?


burcumiray

hayır 10 ay sürüyor eğitim. 10 aylık fiyat bu, fakat yeni sezonda 3.500 demişler bir arkadaşıma. Bence pazarlık yapın mutlakaCevaplamak için Üye ol