3 yaş Scooter ve Bisiklet

MelekAnne soruyor: 10

Arkadaşlar,
Yazın gelmesiyle scooter araştırmalarına başladım. Sanırım frenli olanlar daha iyi. 3 yaşında ki bir çocuğun binebileceği scooter arıyorum. Tavsiyeleriniz var mı?
Sanırım 2 tekerlekli 3 tekerlekli olarak değişiyormuş sanırım bizimkilere 3 tekerlekli daha uygun olur.

Bu soruyu cevapla


46 Cevap


kiki

melekanne, hangisine karar verdiniz?


MelekAnne

Yaaa gidip bakamadım daha mondo modelleri için toyzshopu aradım sordum basma yeride aliminyum kaliteli dedi. Ama sanki microlar daha kaliteli gibi duruyor.
Ama fiyatı da 2 katı. Microlar katlanabiliyor mondolar katlanamıyor. Microlar 1,8 kilo. Mondolar 2,2 kilo. Belki işyerinden bir ara kaçar bakıp gelirim bugün


kiki

bir de micro'ların taşıma kapasitesi için 20 kg., mondo'lar için 50 kg. yazılmış. neyse, gidip baktıktan sonra hangisine karar verdiğinizi yazarsanız sevinirim.


MelekAnne

Gittim geldim. Önce kanyona leoardiniye gittim..Sonrada saphire toyz shopa.
Arada inanılmaz derecede fark yok fakat micro biraz daha kaliteli görünüyor.
Görünüm olarak aynılar
Leordinide gördüğüm micro çinde üretilmiş ama yepyeni,kücülenler arkadasımızın gonderdıgı yerı aradıgımda bızdekıler Almanya da uretılmıstır pıyasada kı dıger dısbırutorler Cınde uretılenlerı getırıyor dıkkat dedı. Kı zaten http://www.micro.com.tr/index.asp sitesinde daha ucuz.

Mondo ıse marka olarak yerlı marka fakat o da Çinde üretilmiş. Tutma yerleri sünger gibi.

Yani görünüm olarak aynılar. Fakat micro biraz daha kaliteli gibi.
Ben micro siparişi vereceğim


MelekAnne

Taşıma kapasitesine gelince evet benimde dikkatimi çekmişti. Bu çocuklar en fazlaaaa 6 yaşına kadar binecekler.6 Yaşında ki bir çocuk da zaten en fazla 20 kilo civarlarında oluyor.
Kesinlikle görünüm olarak çok fark yok. Micronun plastik kısımları falan daha iyi kalite. Tekerleklerinde ki silikon kısım da aynı şekilde.
Ben bir sefer alınan ve en az 3 yaz kullanacağız bir ürün olacağı için micro tercih edeceğim..


Zaten leoardini de ki satış görevlisi yaz kış çok sattıklarını söyledi bende mondo ile arasında kararsız kaldığımı söyledim. He evet bizim taklidimiz dedi. Ama çocuklar tabiiki şekilleri renkleri itibariyle mondoyu tercih edebilirler dedi.OzlmOnrZynp

Benim hediye aldığım bugun teslim oldu . Ups ile gönderiyorlar kargoda da sıkıntı yaşanmıyor yani :)


MelekAnne

Sende gönderdiğin linkten aldın değil mi? Kaç günde gidiyor acaba? Hangi renk aldın? Bir de arayıp şimdi soracağım çantası suluğu var sanırım varmı paketlerin içinde diye


OzlmOnrZynp

Ben mavi aldım erkek cocuğa. Kutusunu acmadım CNm hediye olucak ya paket yapicam diyeMelekAnne

Dün akşam Panel kırtasiyeye de uğradım. oradaki micro da China. ve 159 TL. Dolayısıyla micro adresinden sipariş verdim. Adam ilşe baya bir konştum kesinlikle Almanya da yeni kurulan fabrikada üretiliyor ürünlerimiz dedi. China olanlar ile kalite farkı var dedi. Biz dedi Panel kırtasiyelerine de veriyoruz dedi. Yarın elimizde olacakmış oğlum sağlıklı günlerde binsinde

 


OzlmOnrZynp

Güle güle kullansın oğlun umarım memnun kalırsınız sizde :)Cevaplamak için Üye ol