17 aylık kızım için ankara'da oyun grubu

eciko soruyor: 5

Merhaba arkadaşlar,

17 aylık kızım malesef çok yalnız büyüyor. Çevremizde çok fazla bebekli aile de yok tanıdığımız, yaşıtları ile çok vakit geçiremiyor, be ben bu duruma çok üzülüyorum; düzenli aralıklarla oyun oynayabilecğei arkadaşları olsun istiyorum. Bunun için bana tavsiye edebileceğiniz oyun grupları var mıdır acaba?
Ankara, Çukurambar, 100. yıl civarları öncelikli tercihim olur ancak Çankaya civarında herhangi bir yere de götürmeye çalışabilirim sanırım.

Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


5 CevaptutQ2cheege

Bende 100.yil cigdem mahallesindeki curcuna parti evi ni onerecegim size.kiziniz yasitlariyla guvenli bir ortamda tecrubeli oyun ablalariyla oynarken sizde kizinizi gozunuzun onunden ayirmayatak cayinizi kahvenizi icip annelerlesohbet edebiliyorsunuz.


elfuelif

ben bu konu da birlik mahallesinde ki deniz kızı kreşi öneririm. hem sizde yanında vakit geçirebiliyorsunuz. biz kreş alıştırması için oranın oyun grubuna gittik. büyük bir oyun salonları var. oyuncakları çok güzel ve ilgi çekici. herşeyden önce çok temiz bir yer. benim için önemli bir detaydı ve çok memnun kaldık. öğretmenler güler yüzlü. anne kız işletiyorlar. bence seversiniz. 


nemlibulut

Merhaba benim oğlumda 15,5 aylık oyun grubu nasıl oluyor her gün götürmek gerekiyor mu? Benim oğlumda yalnız büyüyor babaannesi bakıyor oğluma arada götürebilirim aslında eğer memnun kalınıyorsa


elfuelif

çankaya birlik mahallesinde deniz kızı kreş var. oğlum tam zamanlı olarak orada. çok memnunuz.  oyun grupları da var. çokta gelen var gördüğüm kadarıylaCevaplamak için Üye ol