1,5yaşındaki bebek ile aktivite?? ve adım adım seti???

_yasemen_ soruyor: 6

1,5 yaşındaki bebeğim ile yapılabilecek aktivite/oyun aklıma gelmiyor sizlere danışmak istedim.malum artık büyüdü herşeyi anlıyor.dön dolan aynı oyunları oynamaktan aynı şeyleri söylemekten bende sıkıldım o da..yaratıcı fikirlere ihtiyacımız var malum kış vakti ne yapabilirim oğlumla nasıl oyunlar oynayabilirim..el becerilerini geliştirmek adına neler yapılabilir mesela??adım adım setini kullanan varmı yaraları nelerdir..üye olmayı düşünüyorum adım adıma fakat öncesinde de bir bilene sormak istedim

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


emp

aman diyeyim adım adım dergisi konusunda dikkali olun. üye oldum memnun kalmadım, iptal ettirdim, paramı geri alamadım.önce inceleme imkanınız varsa inceleyin derim..


_yasemen_

netten inceledim bnmd pek hoşuma gitmedi faklat burda pek metheden annelerin yorumlarını okumuştum birde ben sormak istedim.demek memnun kalmadınnız neden peki?


ozdenin_oykusu

ben harika diyemem ama ;benim kızımın ilgisini çekmişti.memnunum yani.aslında bildiğimiz şeylerin belirli bir düzen halinde toparlanması, sunum şeklinin  ve uygulama ayrıntılarının verilmesi,kolay anlaşılır resimler konulması ile derlenmiş kitaplar dizisi.ben üye olmaktan pişman olmadım.zaten daima hep destek akvitiler yapıp boş kalmadık.bir tek kitaba bağlı olmadık hiç.
(aktivite derken; nitelikli zaman geçirmekten ve rutin şeyleri anlamlı bir şekle dökmekten bahsettim)


ema

http://www.nurturia.com.tr/questions/7ecc0c83-a2b2-4a34-84bd-9fd600cbc471/1/adim-adim-setleri-

 bende adım adım setleri hakkında soru sormuştum bu cevaplar belki işinize yarar benim yaramıştı.Ben bir arkadaşımdan sadece kitaplarını aldım memnun kalmazsam sonrasında üyelik iptalinde sorun çıkıyormuş malum az bir parada değil 348 TL.
  Kitaplarını sevdi oğlum ilgisini çekiyor ordaki aktiveleri ara ara yaptırmaya çalışıyorum.Alkış yapmayı ordan öğrendi mesala ama bazı şeyleride zaten yapıyormuşum onu fark ettim.Başka kaynaklardan da yaralanabilirsiniz.Bu alanda tek olması onu cazip kılsada bu paraya değecek bir dergi değil gibi mesela kitap sayfaları yemeye karşı daha dayanıklı olabilirmiş:)))


tenyax

O donemlerde oglumla oynadigimiz oyunlari yazdim blogunmda belki isinize yarar : http://barisingunlugu.wordpress.com/2012/10/06/1-2-yas-aktivitelerimiz-2/


aquababies

İzmir ve İstanbulda Aquababies 1-42 aylık bebek ve çocuklara yüzme dersi veriyor. bu konuda uluslararası bir kuruluş ve suyu sevmelerini sağlayarak ebeveyn eşliğinde yapılıyor. Sağlık için birçok yararı olduğu gibi yüzme becerilerini, nefesini tutma sırtüstü yatma gibi konuları öğretiyor. incelemenizi öneririmCevaplamak için Üye ol