Yeşilköy de anaokulu tavsiyesi

evren313 soruyor: 4

Merhaba oğlum 32 aylık sosyalleşmesi ve gelişmesi için haftada 3 yarım gün anaokuluna vermek istiyorım.Gymboree Yeşilköy ile Aylin Kotil Yeşilköy araaında karar veremiyoruz.Her iki anaokulunu da beğendik, tavsiye yorum verebilirseniz çok sevinirim.

Bu soruyu cevapla


4 Cevap


_umut_

Merhabalar ben Gürdal çocuk yuvaları Merter Şub. Verdim ve çok memnunum Florya da da var şubesi gidip görmenizi tavsiye ederim kurucusu da psikolog çok köklü ve kaliteli bir okul memnun kalacağınız düşünüyorum.


rabbit

oğlum yedi aylıktan beri oyun gruplarına, üç yaşında da her gün yarım gün Yeşilköy gymboreye gitti biz çok memnun kaldık.


evren313

Rabbit merhaba biz 6 atlıktan beri gymboree anneli oyun grubuna gidiyoruz sncak gymboree deki 2.5 yaş oyun grubu bize çok ağır grldi program olarak bizim istediğimiz akademik değil oyun ağırlıklk birkaç saat geçirmesi...ama 3 yaş itibaren gymbo ya tekrar dönüş yapabiliriz

Gumboree de memnun kaldığınız hususlar neydi yazabilir misiniz?


rabbit

oğlumun gittiği zamanda akademik olarak değil oyun kısmı daha ağırlıklıydı ama değiştiyse bilemiyorum , 5 sene önce gitmişti oğlum. Dediğiniz gibi 2,5 3 yas grubu için fazla zorlanmaması gerekiyor, memnun kaldığım hususlar cok ilgili ve yardımcı olmaları idi, zaten sınıflarda kamera vardı ve neler yaptığını hep görüyordum öğretmenleri ile de devamlı iletişim halindeydimCevaplamak için Üye ol