acilll yardımmm lütfennn ağlıcammmm

ceydaaaa35 soruyor: 3

merhaba anneler bu konuda ikinci sorum sizlere çok kafama takıyorum moralim çok bozuluyor kızım 1,5 yaşında ve kayınvalideme çok düşkün kayınvalidem 2 gündür bizde kalıyor birkaç gün daha kalacak kızım o varken beni tamamen unutuyor bana karşı değişiyor kayınvalidem yokken iyiyiz sözümü dinliyor ama o varken sözümü dinlemiyor uyutamıyorum bile daha yeni uyutmaya çalıştım benle uyumadı ağladı bağırdı kayınvalideme gidince güzelce uyudu bugün ona birkaç defa anne dedi kayınvalidemde efendim annem diye cevap verdi acayip sinir oldum moralim bozuldu böyle oluncada kızıma sinirleniyorum lütfen ben ne yapıcam kayınvalidemle arama bozulacak bu yüzden kayınvalidem kötü niyetli bir insan değil kasten yapmadığını biliyorum bu durum geçicimi ne yapmam gerekiyor ağlıcam kendimi kötü hissediyorum :(((((

Bu soruyu cevapla


13 Cevap


denizkayla

Oglumda babanesi düskündür ki biz co ksIk görüsmeyiz.Ama babanede oglum icin ölür o derece sever..saatlerce yerde lego yaparlar araba sürerler,kadincaaz geldimi koltuga hic oturmadan gider hep hali üzerindedir cünkü.


Ama bundan hic rahatsiz olmuyorum hatta bazen iki hafta görüsmedigimiz oluyor,özellikle babanesine birakiyoruz 3-4 saat egleniyor orda.

Bence bebeginize cok iyi bakan ve onu cok seven birinin olmasi cok güzel.hem güven verir hemde huzur.

anne kelimesinede takilmayin,büyüdükce babaneyide anneyide bilirler ..shang

ben de bir parça  kıskanırım böyle durumlarda ama kızım mutluysa o anda bende mutlu olurum. ne güzel benden başka birine ısınabilmiş derim ruh halimi değiştiririm hemen . kızınızın gözünde kimse sizin yerinizi alamaz. onun annesinin yerini kimse dolduramaz. doğa kanunu..


cano

benim annemde abimin çocuklarına bakıyor ilk torun anneme hep anne derdi.bence aldırma çünkü benimkızım 25 aylık ablamada anne diyor annemede bunu niye yapıorlar bilmiyorum ama bazen eşime bile anne diyor bu konuyu kafana takma.eğer kayınvalden le ii anlaşıyorsan ve oda çocuğuna iyi bakıyorsa hiç birşeyi dert etme .çünkü ilk çocukta biliyorum alınıyorsun bazı şeylerden ama ikinci çocukta olursa o zaman kayınvalden nimet gibi gelir sana herzaman destek olur .düşün benim abimin 2 .bebeğide oldu .gelin çalışıyor ve tam gün geceli bakıcılarıda olduğu halde gelin illaki annemin gelmesini istiyor olduki bir hafta gelmedi anneme kaprisler yapıyor .oyüzden kıymetini bil merak etme çocuk senin çocuğun akşamları al yanına bebişini kitap ıkuonunla vakit geçir sen her zaman onun annesisin bu değişmez .ama kayınvaldeninde sana faydası varsa sakın elinin tersi ile itme .bak ben şu an 25 aylık bir kızım var ve 8 aylık hamileyim keşke birinin de bana desteği olsa o kadar zorlanıyorum ki ama nerde .o yüzden sana iyiliği dokunanaların değerini bil
Cevaplamak için Üye ol