2-3 yaş için ankara'da kreş

gozdecerenk soruyor: 5

Merhabalar,

2 yaşındaki oğlum oyun oynasın, dans etsin, arkadaşları olsun, şarkılar öğrensin diye yarım gün kreşe gitsin istiyoruz. Önümüz kış, parktan mahrum kalacak ve evde sıkılsın istemiyorum. Birkaç kreş gezdik. Ekollere bağlı okullar, ekol çalışmalarının 3 yaşından itibaren başladığını söyledi. O zaman oğlum oralarda ne yapacak?..2 yaş için özellikle oyun şarkı ve ekolden ziyade daha yumuşak keyifli bir kreş için önerileriniz var mı?
tüm yorumlar için şimdiden teşekkür ederim
 

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


tugbat

Bulunduğunuz yer neresi? Semt?


gozdecerenk

Çankayadayız. Oran, Birlik Mah, Sancak mah, turan güneş.. buralara rahat ulaşabiliriz.


nihanca

YUVA İLKADIMI TAVSİYE EDERİM.NENE HATUN CADDESİ ÜZERİNDE...ÇOK MEMNUN KALIRSINIZ.


name3593

Merhaba lar çankaya yıldız sancak mahallesinde çocuklar Sehri kreş var servisi var fiyatları uygun ve sıcacık bir ev ortamı var tavsiye ederim.0544_402_28_48.benim arkadaşımın kızı gidiyor oraya çok memnunlar.


Zeyna74

Ankara ayrancıda Oyun Akademisi diye eğitimden bilgiden uzak, uzman olmayan kişilerin açtığı velileri çocukları sahte gülücüklerle oyaladığı para tuzağı yerden uzak durun. Çocuk psikolojisi hakında hiç bir bilgileri yok sadece bir çocuk bakım evi. Çok kompleksliler hiç birşey söyleyemez bir yorumda bulunamazsınız. Benim kızımı bu sebeple okuldan attılar. Şikayet var comda yazdım okursunuz. Anında size hakaret ederler çocuğunuzuda okuldan atar arkadaşlarından ayırıverirler. Şımaran çocuklara karşıda taktikleri, sınıf öğretmenleri  çocukla 1 hafta 10 gün küs kalarak tüm psikolojisini bozarak güya eğitim veriyorlar, Uzak durun!Cevaplamak için Üye ol