Ben artık sasirdim

ayazveben soruyor: 5

Vgff

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


ayazveben

Vgff


sovan

Ayazın annesi Pazartesi sabahı herkes önce bi kafayı toplamaya çalışıyor. Çocuğa karşı da bu kadar sabırsız ve sürekli ayar modundaysanız bazı şeyleri sizden görüyor da olabilir. 


Sorunuza geçersem, eğer maddi gücünüz elveriyorsa bence kreşe başlatın. Hangi şehirde yaşadığınızı bilmiyorum ancak devlete ait bazı bağımsız kreş ve anaokullarına da oğlunuzun yaşında başlayabiliyorlar. bunu da araştırabilirsiniz.

Hem yeni bir hayata başlama hem anneyle birlikte oturma belki siz de çok iyi bir dönem geçirmiyorsunuz. Çocuklar annedeki olumlu olumsuz duyguları çok çabuk alıyorlar ve aynen yansıtıyorlar. Belki kendi moralinizi de iyi edecek yollara bakmak gerekebilir. Çalışma hayatından sonra evde sürekli çocukla olmak da kafaca sizi yoruyordur. O yüzden kreş seçeneği sizin nefes almanız açısından da iyi olabilir.
Kolay gelsin :) 


ayazveben

Rrg


iflah_olmaz

Kimse cevap verme mecburiyetinde değil tabi.sitenin öyle bi mantığı yok yani.Ama haftabaşı yogunluktan insanlar bakmamis da olabilirler.Çalısan cok anne var sitede.

Sorunuza gelirsek en güzeli kreş olur bence.sakinlesir kendi yas grubuyla sosyallesmek ona fayda saglar diye dusunuyorum.yasi da uygun krese.evinize yakin belki once yarimgun sonra tam gun olacak sekilde dvm edebilir.kolayliklar dilerim...


ayazveben
Cevaplamak için Üye ol