SİNEMA

keremseda soruyor: 6

Oğlum üc yasını gecdı,sınemaya götürmeyı cok ıstıyorumda cesaret edemıyorum,acaba daha erkenmı kı,götüren arkadaslar var mı?gıtsek sıkılır mı,agırmı gelır teredütdeeyım..

Bu soruyu cevapla


6 Cevap


oksijentupum

Merhaba,

Çok güzel düşünmüşsünüz, ancak size önerim ( daha önce gitmediyseniz tabi ) önce tiyatroyla tanışması... Sıkılması olanaksız; çünkü çocuk oyunlarında izleyici çocuklarında oyuna katılımı sağlanıyor... Canlı canlı izlemenin keyfi bir başka oluyor..  Mesela bu aralar Eti çocuk Tiyatro'sunda Pinokyo isimli bir oyun mevcut... Bilginize...
İyi eğlenceler... ben de oğlumun biran evvel büyümesini istiyorum ne güzel :_)


ikicocukannesi

bizimki -kızım- 2,5 yas civarında hem tiyatro ile hem de sinama ile tanıstı,
cok da sevdi.

kresi goturmustu sinemaya, cıglık cıglıga alvin ve sincaplar'ı birde oyuncak hikayesi'ni anlatıp durdu bıdır bıdır belli bir sure.

oyunun adını hatırlamıyorum lakin tiyatroya da bayıldı, cocuklara katılım veren bir oyunmus, bizimle degil yine kresle katılmıstı, ondan da cok etkilenmisti.

bence deneyin,
sevmezse cıkarsınız.


keremseda

Ben cok heyecanlıyım Kerem adına,kresle değilde ılk anne babasıyla yasasın ıstıyorum sinemasınıda,tıyatrosunuda,uygun bı fılım gırerse gösterıme denerız bakalım tepkısı ne olucak,seselı seslı yorum yapar emınım,ama zaten gelenlerde cocuklar olacagı ıcın oda bı sorun olmaz sanırım..


ikicocukannesi

bencede olmaz keremseda,
gittikten sonra buarada da paylas olur mu?
keyifle.


keremseda

Tabı paylaşırım zevkle hemde,bı fılm yakalayılım önce.


keremseda

Keremı sınemaya götürdüm nahayet,o kadar heyecanlıydımkı,kerem ne yapıcak sevıcek mı,sıkılıcakmı?kafamda bı sürrü  sorularla gırdım,ıcerı mısırımızı aldık yerlestık koltuğa,fılım basladı,bu arada fılmın adı sammyın maceraları,kerem önce heyecanlı heyecanlı sorular soruyo,mısır yıyo izlıyo,hah dedım sevdı,fılım 3 boyutluydu gözlükle harıkaydı görüntüler,ben bıle bayıla bayıla seyrettım,sankı ıcındeymıssın gıbı,kerem bacaksızı ancak yarım saat fılan dayanabıldı,basladı mızırdamaya,dısarı cıkalım dıye,zorla ara verıldı,ıkıncı yarıdada azıcık dayanabıldı babsıyla cıktılar ben sonunu seyrettım,yanı oğlumun ılk sınema deneyımı hüsranla sonuclandı,sorunca (ıceyısı cok kayanlıkdı,şıkıldım)dedı,keske daha kısa sürelı olsa cocuklar ıcın fılımler,heralde daha hoslarına gıderdı..Cevaplamak için Üye ol