ÇOK HUZURSUZUZ YARDIM EDİN

nurturia soruyor: 7

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


ozgu_naz

gaz sorunu yaşıyor olabilir. çözemediği için en güvenli yerde kucakta kalmak istiyor olabilir. aynı sorunu gündüz yaşıyorduk biz. yeni yeni yarım saatlik uykulara geçebiliyoruz o da ayakta sallanırsa


papish

lütfen bir saç kurutma makinası açın eğer sesinde sakinleşir ve hatta uykuya geçerse bu bir gaz problemi..o zaman saç kurutma makinası bir süre başucunuzda durcak demektir;)


deniss

benim cadı fazla gazlıydı ben bırak kolayı neredeyse yediklerimin yarısını yemedim kestim onunda gazı gitti bir anda. gazlı içecek içme, çiğ sebze de yeme. çok çekirdekli meyvelerdende uzak dur birde portakal greyfurt mandalina da gaz yapıyor diye biliyorum. çekirdekliden kastım kivi, domates, salatalık gibi. ne yiycem diye sakın sorma kime desem bunu diyor :) bende tuttu belki sendede tutar. bu kadar zorluk çekmezsin inşallah geçer yakın zamanda. karnına birazcık bastırınca ağlıyorsa gazdır. bizim doktor hep öyle kontrol ediyor. birde sen ayaklarını sıcak tut. sadece emdiği için senden geçiyor gaz. kendine dikkat etmelisin. ben alanya sıcağında ayağımda çorap üstümde atlet boxer geziyordum evde düşün artık o kadar önemli bu ayak olayı :)) ne sexy kadınım demi ama haha :)) neyse, sen dikkat et kendine, birde yanına yatıp saçlarını okşayıp ninniler falan söyle belki işe yarar.


deniss

aferin sana :( bence ayaklarına dikkat et en azından terlik falan giy. birde süt ve süt ürünleri de çok gaz yapar haberin olsun yoğurtları çok kaçırma :)


yaseminun

gaz olabilirmi,küçük bir sıcak su torbasını havluya sarıp ayaklarının altına dayardım kızımın uyurken,iyi gelirdi


Fundaaa

bence o insana bağımlılık yapan kolayı hemen bırakmalısın,kesin o çocuğu çok gaz yapıyodur


busraa

yediklerine ve kendine dikkat et, farkı göreceksin senemCevaplamak için Üye ol