3.çocuk

firis soruyor: 3

biri 9yaşında diğeri 2 aylık 2 kızım var büyük kızımın babasından ayrıldım,eşimin ilk çocuğu hemen bir çocuk daha istiyor yaş 37 vakit daralıyor diyor ama ben pek emin değilim.çocuklarımı ilgi ve sevgi ortamında yetiştirmek istiyorum ama çalışyorum nasıl baş ederim bilmiyorum3.çocukla öte yandan ileride pişman olur muyum?????

Bu soruyu cevapla


3 Cevap


ipekkusgoz

Hemen derken 2. çocuk 2 aylıkken mi?. Bir doğumdan sonra kadın vucudunun toparlanması en az 2 yıl sürer diyor doktorlar.Kendinizi düşünün bence, o çocukların size sağlıklı olarak ihtiyacı var. Bunun yanısıra şu an 2 aylık bir yavrunuz varken'sıradaki' için kafa yoruyor olmanız da doğru gelmedi bana. Çok çabuk büyüyorlar.İlk çocuğunuz 8,5 yaşında imiş eminim siz de özlemişsinizdir bebek kokusunu süt kokusunu.Bence ikincinin tadını çıkarın şu anda.


hosgeldinbebegim

ben de çok erken diye düşündüm. eşininize '2 yaşına gelsin karar veriririz' diyebilirsiniz. 2 yıl sonra o ve siz hala istiyorsanız olabilir. 39 yaş kesinlikle geç değil.


firis

bende hemen yapmam zaten 3.çocuğu hemen derken şimdiyi kastetmiyorum 1-2  yıl sonra  bebiş büyüsün biraz ben toparlanayım sonra ama o bile bana zor geliyor çocuk üyütmek zor zanaat ama keyifli...Cevaplamak için Üye ol