Salıncak Anaokulu

fatmadog soruyor: 7

Merhaba,

 

Libadiye Caddesinde Salıncak Anaokulu hakkında bilginiz var mı? Ben gidip gezdim ama emin olamadım. Akşam 6 gibi gittim. Sadece 2 çocuk kalmıştı ve etüd öğretmeni vardı. Yaşlı bir bayandı ve pek ilgili gözükmüyordu. Çocuğu oraya giden bir veli ile görüşsem içim daha rahat edecek.

Teşekkürler

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


AOA

Yakın bir arkadaşımın kızı sadece 3-4 gün devam etti.

- Arkadaşımın yanında başka bir çocuğu ' bak çok yaramazsın, kimse seni sevmiyor vs. ' azarlamışlar.
- Kışın gitmişti onun oğlu ve okulun buz gibi olduğunu söylemişti.

Salıncak'ın bir de Çemenzar'da şubesi var, oranın iyi olduğunu duymuştum. 


fatmadog

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Kararım için yeterli oldu zaten.  Peki Burak Çocuk evi hakkında bir bilginiz var mı? Libadiye tarafında pek iyi okul yok. Evime yakın sadece Burak ve Salıncak var. Salıncak'ı bu durumda eledim.


AOA

Malesef Libadiye civarında okullarla ilgili bilgim yok. Atakent uzak mı kalıyor size, orda da güzel okullar var. 


fatmadog

Maalesef uzak olur Atakent. Yine de çok teşekkür ederim.


papatyambelgin

libadiye caddesinden göztepe tarafına devam edince sirus anaokulu var biz ordayız ...salıncağa en fazla 5 dk arabayla bir bakın isterseniz ben şimdilik memnunum..umarım yavrunuz mutlu olur...gözbebeğim anaokuluna da bakmıştım ben orası size uzak ve ters..


gulaykarakaya

Benim çocuğum devam ediyor Salıncak Anaokuluna. Çok da memnun kaldık. Kurumları her veli kendi değerlerine göre değerlendiriyor, dolayısıyla bence kendinizin gidip görüşmesinde fayda olacaktır. 


gulaykarakaya

Benım çocuğum şu an devam ediyor Salıncak Anaokulu Libadiye şubesine. Benim bilgim dahilinde de hem çok eski hem de çok şubeli bir kurum. Ben şimdiye kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım kendileriyle.. Okulun fiziksel şartlarından, eğitim programına kadar herşey mükemmel.. Öyle olmasa 25 senedir devam eden bir kurum olmazdı...



Cevaplamak için Üye ol