Bebişleri doğduğundan beri birlikte olan öğretmen anneler

ece_g soruyor: 1

Arkadaşlar hepimizin eğitim öğretim yılı hayırlı olsun öncelikle,benim kızım nisan doğumlu ve ben marttan beri izinliyim çok da güzel oldu benim için doğum tarihi..

Herşey çok güzel de bu hafta ben okula başladım ilk hafta annem geldi sonrasında bakıcı devam edecek yakın zamana kadar kızıma meme uçlarım yara olduğu için ara ara sütümü sağıp biberonla vermiştim fakat maymun gözünü açmış bizimki şimdi biberon almıyor annem zorla kaşıkla falan vermeye çalışmış ama o da çok zor olmuş..

Sizler bu konuda ne yapıyorsunuz?Sütü nasıl veriyorsunuz?

Bu soruyu cevapla


11 Cevap


ipekkusgoz

duygucann'ın sorusunda da yazmıştım ayrıntılı olarak.Biz kaşıklı biberonu da denemiştik o dönem ama işe yaramamıştı.Nuby'nin biberonu vardı zaten biberon koleksiyonumuzda ona sadece başlık almıştım ama ııhh. Ama eğer şu an ek gıda almıyorsanız ve 6 aya kadar da vermeyi düşünmüyorsanız bir şekilde alacaktır zaten sütünüzü.Ben de işe başlama zamanı yaklaştıkça yaptığımız alıştırmalarda oldukça umutsuzluğa düşmüştüm, bu çocuk biberon almayacak ve ben de işe başlayamayacağım galiba diye ama dr browns ile almaya başlamıştı.
Cevaplamak için Üye ol