uyku tulumu

onuranne soruyor: 10

İçi elyaf olmayan uyku tulumu arıyorum,kullananlar ,nerden aldıklarını ve markasını yazabilirler mi acaba?

Bu soruyu cevapla


20 Cevap


onuranne

Teşekkürler Hülya, soruyu yazmadan önce incelemiştim senin blogu.Ama ben ayaklı olanlarından arıyorum.Bizim erkek ayaklandı iyice ,içinde duracağını zannetmiyorum.Soruyu sorduktan sonra farkettim,sen de kadife olanını arıyormuşsun,buldun mu?memnun musun?


ekin

 Ben kızıma reci bebenin uyku tulumunu kullanıyorum. Dışı kadife içi % 100 pamuk. Geçen kış 1 ve 2 yaş için olanını almıştım. Bu kış için de 3 yaş için olanını aldım şimdiden. İçine ince pijama, üzerine de bu uyku tulumunu giydirdiğim zaman çok rahat uyuyor. Tam anlamıyla bir yorgan. Kesinlikle tavsiye ederim.  


ekim_

Ekin,bu uyku tulumunun içi elyafmı?


blackcrow

üzerini hiç örtemediğimiz için, uyku tulumuna başlayacağız yakında. daha önce hiç kullanmadığım için bir fikrim de yok. gece emzirmek için terlememesi için tulumdan çıkarmak gerekiyor. sonra uyuyunca tekrar tuluma uyandırmadan nasıl sokuyorsunuz? ayaklılarda daha zordur diye tahmin ediyorum.


senayc

ben de bu uyku tulumunu almaya karar verdim,
 fiyatı uygun mu peki? çekme oluyormu? oğlum ufak tefek minyok. eğer çekme oluyor ise 5 yaş alacağım.ekinDışı kadife, içi de pamuk. İçine ince bir pijama, üzerine de bu uyku tulumunu giydirip yatırırsanız ve oda ısısını da 19-20 derece üzerine çıkartmazsanız kesinlikle terlemiyor ya da üşümüyor. Kızım aralık doğumlu. Geçen kış 1 ve 2 yaş için olanından 2 tane vardı. Bu yıl da 3 yaş için olanını aldım. 1 yaş için olanı küçüldü ama bu kış 2 ve 3 yaş için olanları dönüşümlü olarak kullanacağım. Yıkanınca kesinlikle çekme yapmıyor. Kış günü yıkanınca kolay kurumaz diye ben yedek alıyorum ama 1 yaş büyüğünü tabi. Bedenler arasında anormal bir fark olmadığından her ikisi de oluyor. Bu arada İzmirde oturanlar için Kemeraltında Barış Bebede satılıyor. Fiyatı 50 TL civarı. Bilgilerinize.....  


kader_eymen

bu zamana kadar 2 tane uyku tulumu aldık, ilki idil bebenin uyku tulularındandı geçen kış , içi elyaf olunca ve terlettiğini gördükten sonra bende araştırmalara başlamıştım ve ikinci aldığım ürünü geçen sene sezon sonuna doğru 20 tl ye aldım( 3 adet ,ikisini hediye ettim ) ve sadece pamuk, pamuklu pike kumaşı gibi bir kumaşı iki kat kullanarak dikmişler, ayaklı değil ama biz badi üzeri ayaklı ince tulum giyerek kullandık...kullanımı güzeldi, yakası biraz geniş düşünülmüş yada benim oğlum ufak tefek ve seneyede giysin diye( bedenleride büyüktü) 2 yaş almıştım e- bebekten... şimdi ürüne varmı diye baktım ama sezon çılmadığı için yok sitesinde...etiketine evde bakabilirim ancak, merak eden olursa...


MeryemYK

Bende kancanın uyku tulumundan kullandım .çok memnun kaldık...tavsiye ederimsenayc

ekin cevap için teşekkürler. biz de 1 beden büyük almayı düşündük.
Uyku tukumu sorularını taradım. M&S da termal atletlerden bahsedilmiş,terletmiyormuş. onlara da bakacağım. Çünkü Yiğit çok da terleyen bir çocuk.


ekim_

Meryem,
Hangi marka?Anlayamadım..Cevaplamak için Üye ol