Bu ürünü kullanan var mı?

kedidirkedi soruyor: 7

http://www.birmutfak.com/urun/moonstar-tuvalet-alistiricisi-tuvalet-adaptoru/

Muadillerine göre fiyatı oldukça uygun. Kullanışlı görünüyor. Artık lazımlıktan kurtulmak istiyorum. Aranızda kullanan var mı?

Bu soruyu cevapla


7 Cevap


lacivert0

üyelerden asna kullanıyordu galiba buna benzer bir ürünü


kedidirkedi

Buna benzer değil de bire bir bu ürünü kullanan kişilerden yorum bekliyorum daha çok. Hani yere basan ayakları falan kayıyor mu, dezavantajları var mı gibi ama yine de sorayım asna ya.

 


asna

merhaba,

 

evet biz bire bir aynisi olmasa da cok benzerini kullaniyoruz, surada bir kisimi görünüyor :)

 

http://www.nurturia.com.tr/photo/single/ee93c644-7e90-4cc9-a08a-9ed401162b2f

biz cok memnunuz. kendileri yerlestirebiliyorlar. nahide oturmadan önce küloduna varana kadar cikarip öyle oturuyor eger kendi basina halledecekse, asude o pratiklige coktan ulasti, ilk basamaga cikiyor, orada kiyafetlerini asagiya siyiriyor, öyle oturuyor. gerci o artik adaptörsüz de oturabiliyor ama nahide evvelinden koymussa, bu seklide yapiyor.

 

bizimkinin iki ayagi var bundan farkli olarak, kayma / düsme yasamadik simdiye kadar.

 

nahide bezli oldugu dönemlerde sürekli ablasini wc'de otururken gördügü icin neredeyse hic 'lazimlik dönemi' olmadi, gözü asina oldugu icin direk bu sekilde wc'ye oturarak basladi.

 

tecrübe ettigimiz bir dezavantaji olmadi saniyorum, düsündüm, bulamadim :)

 

sevgiler

 

 


kedidirkedi

Fotograf süper :)

 

Teşekkür ederim. Benim kız da tuvalete oturuyor hiç sorunumuz olmadı, korku vb. ama kendisi çıkamıyor tabi yüksek oldugu için. Lazımlıkta kendi işini kendi halledip geldiği için rahat ama artık temizlemesi falan zor gelmeye başladı bana. Bu aparattan alayım en iyisi ben.

 


Ervinveannesi

Benim kızımda lazımlık kullanmadı desem yeridir..Ama kullandığımız adaptör bu tip değil..Basamak yardımı ile kendi çıkıp oturabiliyor ama sonrasında temizlik olayını yapamayacağı için ben hep bu işe dahil oluyorum..Kaka yaparken yanında istemiyor beni ama sonra gidip temizliyorum..
Merakım Şu: kendi otursa da ihtiyaç bitiminde temizlik yapabiliyor mu sizinkiler? aslında çişden sonra kağıtla silip atıyor ama bana yetmez hele kaka sonrası için hayatta yetmez ...kedidirkedi

@ervinveannesi: Çişini yaptıktan sonra tuvalet kağıdıyla ya da ıslak mendille kendisi silip kilodunu çekiyor. Ben yeterli buluyorum. Çiş zaten steril bir şey enfeksiyon vs. haricinde. Kaka yaptıgındaysa bittiğinde beni çağırıyor ben temizliyorum.Cevaplamak için Üye ol