Bilkent-Beceri küpü

Sheeda soruyor: 8

oğlumu yarım gün kreşe göndermek istiyorum bilkent beceri küpü hakkında bilgisi olan var mı? Fiyatı yarım gün için 670 Tl, ne kadar indidirim yaptırabiliriz ki??


Bu soruyu cevapla


8 Cevap


yaseminun

pek iyi olmadığını duydum.mecburen göndermek durumunda olan 2 arkadaşım hariç ,giden pek kimse memnun kalmadı.tabii sizi etkilemeyeyim,mutlaka gidip konuşun,sevgiler


baharlarim

öncelikle kişinin çocuğunu bir kreşe göndermek istemesi son derece bilinçli bir davranış tebrikler. Kreş dönemi; hem çocuk hem de annesi ve babası için çok önemli bir dönüm noktası. böyle önemli bir seçim mutlaka gezilip görülerek soruları bizzat muhataplarına sorarak, hiçbir detay atlanmadan incelenerek verilmesi gereken bir karar.
Mecburiyetten kimse kimseye çocuğunu emanet edemez. Sizce bir can mecburiyetten teslim edilebilir mi? hem de bir bakışın bir tavrın bir sözcüğün dahi çok önemi olduğu ; zihin gelişiminin %70i , kişilik gelişiminin %75 inin oluşumunu tamamladığı bu önemli dönemde.


asaritas

Beceri Küpü tam bir muamma. Doğru düzgün bilgi edinemedik gitti. Bilkent 2'de olduğumuz içim mebcuren bir göndermek zorunda kalacağız herhalde bu gidişle. Neden tavsiye edilmiyor anlayamıyorum.


asaritas

Muamma ortadan kalktı diyebilirim. Beceri Küpü ile ilgili sitede gezen bayanlara, komşularımıza sorduk ve onların verdiği bilgiler ışığında boşuna "muamma" dediğimi anladım. Ayrıca Beceri Küpü'nü de gezdik, genel izlenimimiz olumlu olduğu. Sadece yukarı kata çıkan merdivenlerin varlığı tereddüt yaşattı, ancak doğrusu merdivenler her yerde karşısına çıkacak alışması lazım. İlk kreş gezimiz oldu bu ve bakalım bir kaç tane daha gezebilecek miyiz. Aslında ODTÜ'nün yuvası var, Eylül'den itibaren oraya da gönderebiliriz.eceee1903

Beceriküpü yeni adıyla Bilkent Kids 3 yıldır kızımın okulu (kreş veya Yuva dediğimiz zaman çok kızıyor hayır okul diyor:)))) Başladığımız ilk günden bugüne kadar Anne Baba olarak bizde kızımız Ece de olumsuzluk yaşamadık.Küçük kızımız Işık da çok yakında başlayacak .Kurucu Müdürü Nilüfer Hanım a ve öğretmenlerimize çalışmalarından, ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum.


artemis72

Benim her iki çocuğum da Beceriküpüne gittiler. İngilizce' ye hep önem verirlerdi, şimdilerde her sınıfın sabit İngilizce öğretmeni olup isimlerini de Bilkent Kids'e çevirdiler. Büyük kızım yine o civarda özel ve çok iyi bilinen bir koleje, odtü kolejine devam etti ve öğretmenleri ne kadar donanımlı geldiğini ve anaokulunu tebrik ettiklerini söylediler.Hem özgüvenlerine ve gelişimlerine katkıları hem de ilgilerinden dolayı çok memnun ve müteşekkiriz. 


ceydaceys

merhaba özelden de yazdım ama cvp alamadım bir de buradan sormak istiyorum çocuğunu beceri küpü yani bilkent kids e gönderen bayanların yorumlarından sonra aramak istedim kreşi fakat ulaşamıyorum hiç bir numaradan, acaba kapandı mı? bilgisi olan varsa cevap verebilirseniz çok sevinirimm.. ayrıca yine bilkentte ingilizce öğrenebileceği çok iyi bir kreş biliyorsanız onu da paylaşırsanız çook memnun olurum.. iyi günler


asaritas

Selamlar
Beceri Küpü'ne çok kısa süre gönderebildik çocuğumuzu. Memnun kalmadığımız için Kids Garden'a göndermiştik 1 yıl, sonra da ODTÜ Koleji'ne başladı 4 yaşında. Kids Garden da artık Angora Evlerinin içine taşında, önceden Bilkent 3'teydi.
Bu arada Beceri Küpü'nün yerine Bilkent 2'de artık Çekirdek diye bir yer açıldı ve işletme tamamen yönetim değiştirdi. Bir öncekiyle ilgisi hiç yok artık diye biliyorum.
www.cekirdekyuva.com/
Tanıdığım bir kaç kişi Bilkent 2'deki Çekirdek'e gönderiyorlar ve gayet memnunlar. İngilizce hususunda inanın bilgim yok.
İyi günler.


Cevaplamak için Üye ol