Emzik Emmeme

ekeser soruyor: 5

Oğlum zorla alıştırdığım emziği 3 ay cık emdi, fakat son bi kaç haftadır emziği sadece ısırmak için kullanmaya başladı ne güzel emziğini emerek uyuyodu şimdi ise beni emerek uykuya geçiyor. Mememi ağzından aldığımda ise uyanıyo tekrar istiyor. Ne yapmam gerek ?

Bu soruyu cevapla


5 Cevap


gamzemina

BNDE AYNI DERTTEYIMM WE BIRAN ONCEE EMZIGE ALISTIRMAK ISTIORUMM..BENII EMZIK NIYETINE KULLANIYOR


gsavayli


Aslında emziğe alışmaması daha iyi,ama bizim acıdan bakınca bizi biraz rahatlatıyoo..
Ben emziğine biraz pekmez batırdım öyle verdim dr.danıştım bir zararı olmadığını söyledi ama fazla değil,öyle alıştı...Şimdi pekmezsiz veriyorum.. 


ritalar

işin uzmanı gibi konuşmak istemem ama emzik çocuk için çok gerekli bence. emme güdüsü o kadar fazla ki meme ile tatmin edemiyo aslında yawrucaklar bu isteklerini. emziğe alıştırmak için farklı modeldekileri deneyebilirsiniz. bir de misal benim eşim becerdi emziğe alıştırmayı. benden almadı. süt kokan kişi olarak istemiyo olabilir sizin elinizden. "sen emzik değilde meme ver kadın" mlodunda olabilir yani..

umarım en kısa zamanda emziğe alışır...


ekeser

Aslında zorlada olsa alışmıştı uykuya kolay geçiyordu veriyodum emziği yatağına koyup gidiodum 2 dakika sonra uyumuş oluyodu. Fakat bi komşumuz emziği reçele batırdı sanırım o günden beri ağzına almıyo. herseferinde de deniyorum belki 8 tane çeşit denedim olmadı.


nesejoy

eger basarablirseniz hicbirseysiz uyutmaya alistirin derim. uyku sorunalri grubundan yardim alabilirsiniz. sonucta emzirmek de emzik emmek de eninde sonunda bitecek seyler. daha sonra bunun bir de biraktirmasi var. 

benim kizim da emzik almadi, cok da gazli bir bebekti. o zamanlar keske alsa diyordum ama simdi de iyi ki almamis bir de onu biraktirmaya calisacaktik diyorum.Cevaplamak için Üye ol